İzmir Metal Gitaristiyim, birlikte çalabileceğim veya takılabileceğim kafa müzisyen arkadaşlar arıyorum (Grup da düşünülür)

Selamlar! Ben Alpin, 19 yaşındayım. Izmir'e yeni taşındım ve yıllardır ağırlıklı olarak Pop Punk/Emo/Nu Metal/Metalcore müzik türleriyle uğraşıyorum. Takılmalık yada beraber çalmalık arkadaşlar arıyorum. (Uyumlu olursa grup da düşünülür)
8 yıldır Elektro Gitar, 16 yıldır Bateri, 6 yıldır Bass Gitar çalıyorum ve 4 yıllık sert vokal tecrübem var. Kendi ev stüdyom ve büyük bir gitar koleksiyonum var. Önceden hayranı olduğum birkaç ünlü yabancı müzisyenle kısaca konuşma şansım oldu, örn: Michael Clifford (5sos), Nathan Sharp (NateWantsToBattle) gibi, ayrıca Gipsy Kings gibi grupların sahne kurulumunu yapıp kendileriyle muhabbetim bile oldu 😀
Kendi şarkılarım mevcut, şu an albüm üzerinde çalışıyorum. Aynı zamanda 4962 Izma stüdyosunda müzik teknolojileri akademisinde eğitim aldım ve şu anda Izmir'de müzik mağazasında çalışıyorum ve arada kendimce mağazanın deposunda 100W amfilerle takılıyorum 😛
Ayrıca değişik tarzlarda şarkılar yapmayı seviyorum örn: Anime metal şarkıları yada oyun müzikleri vs.. Ve ayrı olarak kendi çapımda seslendirme yapıyorum.
*ve birazcık çatlağım* Kafa arkadaşlar edinirsem ne mutlu bana 😀
(Kayıt yada ticari işler için talepte bulunmayın sadece arkadaş arıyorum, teşekkürler)

Ig: alpinuludag

Son düzenleme:

Geri