Midex amfi alınır mı?

Merhaba ben elektro gitarı mi alalı 1hafta oldu artık amfi almak istiyodum babam ile birlikte 2.el bir amfi bulduk fakat alacağımız gün satıcı cevap vermedi babam da kendince mantıklı diye 2100tl ye midex bir amfi seti almış sizce nasıldır kullanan var mı?

Neyse artık belirli bir süre idare edip amfi değiştireceğiz...
Gitara yeni başlamışsınız zaten. Pratik yapmak ve ekipman tanımak açısından illa ki fayda göreceksiniz. Biraz parmak antrenmanı bulun. Malûm video sitesine İngilizce Türkçe yazıp bulabilirsiniz. İleride bütçeniz el verince kendi imkanlarınıza ve gitarın sizi götüreceği tarza göre bir ekipman alırsınız. Şimdi oturup çalışma zamanı.

Harika doğru iz üzerindesin. Böyle devam et. Oradaki tüm makaleleri hatmet 👍 Zararın neresinden dönersen kardır. Bazen zararı kabullenmek lazım.

IMG_20240112_223853.jpg

Ben müzik konusunda onları hiç haberdar etmedim. Lisede bursumla gitarı aldım eve geldim. “Nerden çıktı?” -Aldım. Bu kadar. Dersleri ihmal etme yeter demişlerdi sadece. İlk amfimi de bir yıl sonra aldığımda da aynı muhabbet oldu. Onların da kendi hayatları var, ilgili veya bilgili olmadıkları bir konuda yardım isteyip darlamaya gerek yok.

Ben müzik konusunda onları hiç haberdar etmedim. Lisede bursumla gitarı aldım eve geldim. “Nerden çıktı?” -Aldım. Bu kadar. Dersleri ihmal etme yeter demişlerdi sadece. İlk amfimi de bir yıl sonra aldığımda da aynı muhabbet oldu. Onların da kendi hayatları var, ilgili veya bilgili olmadıkları bir konuda yardım isteyip darlamaya gerek yok.
dostum zaten yardım istemedim maalesef bende gitar çalacak butçe yoktu babama danıştım oda tamam dedi sonuçda böyle oldu

Geri