Midi Klavye(ali express)

Merhabalar, iyi forumlar.

Aliexpress-Banggod vb. çin sitelerinden midi klavye alan veya bu klavyeler hakkında bilgisi olan var mı?
Normalde aliexpress tarzı sitelerden manyetik, tel, köprü vb. gitar parçaları almayı çok fazla tercih etmem fakat midi klavyenin durumu biraz daha farklı. Çinliler de elektronikte fena değiller hani. Ayrıca birçok marka zaten ürünlerini Çin'de üretiyor. Tabi ürünlerin mühendisliğini kendileri yapıp Çin'de ürettiriyorlar.
Kısacası aliexpress üzerinden satılan klavyelerin olabilitesi var mı diye düşündüm. Yorumlarınızı bekliyorum 🙂

Sağlıklı günler

Son düzenleme:
bence alınmaz. çoğu adı sanı belirsiz markalar fiyatları da az değil. zaten ota boka ek vergi çıkarıyorlar ben riske girmezdim. yurtiçinde de kaliteli ve ucuz modeller var. 2. el ilan da çok. beklenti çok yüksek değilse nektar se49 modelini öneririm. 700 tl fiyatı var ben de geçtiğimiz aylarda almıştım. çok üst düzey olmasa da iyi yani iş görüyor.

bence alınmaz. çoğu adı sanı belirsiz markalar fiyatları da az değil. zaten ota boka ek vergi çıkarıyorlar ben riske girmezdim. yurtiçinde de kaliteli ve ucuz modeller var. 2. el ilan da çok. beklenti çok yüksek değilse nektar se49 modelini öneririm. 700 tl fiyatı var ben de geçtiğimiz aylarda almıştım. çok üst düzey olmasa da iyi yani iş görüyor.
biraz araştırdım, galiba haklısınız.👍

Geri