Miks ve Mastering Hizmeti

Merhaba, öncelikle kendimi ve iş arkadaşımı tanıtayım. Ben İTÜ Müzik İleri Araştırmalar Merkezi'nden Ses Mühendisliği Yüksek Lisans programı mezunuyum, dört senedir profesyonel olarak müzik kaydı, miksi ve master'ı yapıyorum. Partnerim Esra Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü mezunu, o da aynı şekilde post prodüksiyon konusuna yönelmiş ve oldukça deneyimli. 2019'da kendi yatırımımızla profesyonel bir stüdyo kurduk ve miks/mastering hizmetlerimizi orada vermeye başladık. Bu zamana kadar Congulus, Debdebe, Yucca Moth gibi yerli gruplarla çalışma fırsatı bulduk.

Dileğimiz daha çok müzisyenle çalışmak ve parçalarınızı vizyonunuz doğrultusunda getirebileceğimiz en iyi seviyeye getirmek. Bizimle çalışmak isteyen arkadaşlar olursa iletişim adresimiz onurgungor92@gmail.com

Portföyümüz:

Hocam muazzam gerçekten, yönetim lütfen şu ilanı en tepeye sabitlesin bu konuda doğru başlık örneği olarak. Evine referans monitörü alıp, crackli Waves bundle çözüp şarkı başı 200 koparsam temiz iş kafasıyla açtığı Mix ve Mastering yapılır temalı onlarca başlık ardından ne kadar temiz ve sonuç odaklı bir şekilde, tecrübesini, referanslarını, portfolyosunu paylaşmış bir insanı görmek cidden sevindirdi.

Geri