Satılık Mono Betty S ve Planet Waves Gitar Askısı

Takasa
Kapalı
Fiyat
1
Para Birimi
TL
Merhaba,

Elimde duran oldukça temiz ve problemsiz durumdaki iki gitar askımı satıyorum.

• Mono Betty S Askı
Oldukça temiz, sapasağlam, sorunsuz, geniş ve komforlu bir askı. Evde ayakta çalmaya alışabilemek için Zuhal Müzik'ten almıştım, çok az kullandım. Bu askının iki modeli bulunmakta, bendeki S yani Small olanı. Diğerine göre biraz daha kısa. Uzun olanın çıkabildiği maks. yükseklik benim rahat edebildiğim pozisyonun aşağısındaydı o yüzden bunu almştım ki boyum 190cm'nin üzerinde.

IMG_20240923_223557.webpIMG_20240923_223606.webpIMG_20240923_223643.webpIMG_20240923_223658.webp

Amazon.com ve Sweetwater'daki fiyatı 80$, gümrüğünü kargosunu vs saymıyorum.

Fiyat : 65 $
  • Planet Waves 50PLA04 Barbed Wire Kilitli Askı
Bu da gayet temiz, sağlam ve sorunsuz durumda. Kendi ucunda kilit mekanizması var dolayısıyla ilave bir askı kilidi almadan kullanılabiliyor. Üzerindeki düğmeye bastığınızda, disk şeklindeki parçayı çevirip kilidi açıp kapatabiliyorsunuz. Böylece gitar düştü düşecek korkusu kalmıyor. Bir süre önce Mydükkan'dan almıştım.

IMG_20240923_224045.webpIMG_20240923_224049.webpIMG_20240923_224052.webpIMG_20240923_224116.webp

Fiyat : satıldı

Yakın zaman içinde tüm ekipmanımı, yedek parçaları vs satmayı planlıyorum. Satış sebebim artık müzikle uğraşmaya eskisi gibi ilgi duymuyor olmam. Yeni hobim 3D yazıcılar ve bu satışlardan gelecek paranın bir kısmını bu doğrultuda kanalize etmeyi düşünüyorum. Diğer kısmını da bir miktar nakit ihtiyacım var, onun için kullanacağım.

Forumun eski üyelerindenim, burada da onlarca sorunsuz alışverişim oldu yıllar içinde. Ancak alıcı kişi talep ederse gönül rahatlığı için "param güvende" opsiyonuyla sarı sitede ilan açabilirim (şimdilik ilan açmadan forumda satılsın istiyorum ancak istenirse açabilirim).

Kargo ücreti alıcıdan olmak üzere Türkiye içinde herhangi bir noktaya sağlam şekilde kutulayarak kargolayabilirim. Ya da Anadolu yakasında anlaşabileceğimiz bir noktada elden teslimat yapabilirim.

Son düzenleme:

Geri