Ankara Müzik Grubu Kuruyoruz: Sen de Katıl! (Açıklamalar Önemli)

Merhaba,
Ben Ekin, kendini geliştirmeye çalışan bir ses mühendisiyim ve Mert, ( ritim ) elektro gitaristimiz + Vokal. İkimiz de müziğe olan tutkumuzu sahnelere taşımak için Ankara'da yeni bir müzik grubu kurma hedefindeyiz. Bu heyecan verici yolculukta bizimle birlikte olacak yetenekli ve hevesli ( 30+ yaş üzeri / istisnalar olabilir ) müzisyenler arıyoruz.
Hedeflerimiz:
  1. Grup Üyeleri Bulma:
    • Müzik yapmaktan keyif alan, sahneye çıkmaya hevesli arkadaşlar arıyoruz. solo gitarist, bas gitarist, davulcu ve ilerleyen süreçte repertuara göre klavyeci ihtiyacı olabilir. Kendine güvenen, müzikle iç içe yaşayan herkesi bekliyoruz.
  2. Stüdyo Çalışmaları:
    • Haftalık düzenli provalar yaparak birbirimize uyum sağlamayı ve müzikal yetkinliğimizi artırmayı planlıyoruz. Stüdyoda çok eğleneceğiz!
    • Hazır bir repertuarımıza fikir edinebilmeniz için aşağıdaki ekten ulaşabilirsiniz.
  3. Sahne Performansları:
    • Kondisyonumuzu ve performansımızı oturttuktan sonra Ankara'nın çeşitli mekanlarında sahne almayı hedefliyoruz. Seyirciyle buluşmak ve enerjimizi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.
  4. Pazarlama ve Tanıtım:
    • Sosyal medya ve çeşitli platformlarda aktif olarak müziğimizi duyuracağız. Kısa videolar, demo kayıtlar ve performanslarımızla kendimizi tanıtacağız. Müziğimizle daha geniş kitlelere ulaşmak istiyoruz.
  5. Teknik ve Ekipman:
    • Tüm ekipmanlarımızın en iyi şekilde çalışmasını sağlamak ve her performansımızda en iyi sesi yakalamak için çalışacağız.
Eğer sen de bu heyecanı bizimle paylaşmak, müzik yapmaktan keyif almak ve sahneye çıkmak istiyorsan, bizimle iletişime geç! Birlikte harika işlere imza atabiliriz.

Sevgiler, Ekin ve Mert
İletişim: n.ekinkoker@gmail.com | 0507 581 43 04
Repertuar

Geri