Neyin ne oldugunu bile bilmiyorum. (metal için)

ev arkadasimin bi gitari ve amfisi vardi,(baska herhangi bir alet yoktu) (amfiye prosessor mu deniyor?)
death metal caliyordu unide. ben calmayi bilmesemde biraz onun gostermesiyle hevesle vs...derken nothing else matters, opeth under the weeping moon, enter sandman ve inanir misiniz suffocation bind torture killin basini bile calacak noktaya kadar gelmistim(parmaklari acitiyormus gitar) sevmistim metal islerini. yillar gecti unuttum gitari ama metali unutmadim, yine calmak istiyorum. opeth, metallica, slayer hatta sepultura tipi death thrash bile calmak isterim. ama ne alacagimi bilmiyorum ve hersey asiri pahalanmis 3000 liraya gitar mi olur ayiptir.

2200 liraya butceyle hangi gitar ve amfiyi alabilirim. bi de prosessor denen seyi almak mi lazim yoksa o amfilerin icine entegre birsey mi?

Senin yerinde olsam, madem ki bütçe çok dar, ucuz alt sınıf bir ibanez alırdım, 2. el tabiki. Bir de bu direk jack girişine takılan minik amfimsi cihazlar var, adını bilmiyorum şimdi, hiç de kullanmadım, onlardan alır kulaklıkla takılırdım. 2200 bile tutmaz sanıyorum bunlar. Baktın ilerliyorsun, güzel gidiyor, heves değil de meğer tutkuymuş sende, sonra yavaş yavaş çeyizi düzersin.

Geri