Nitro (punk Metal) Istanbul

itKOPUK_partisi demiş ki:
ankarararar.jpg

ANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOZUK PARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Konserden birkaç enstantane:

NITRO

iko013.jpg

Kan ve Erdem

iko017.jpg

NITRO çetesi işbaşında!

iko015.jpg

Fatih ne yapıyor?

iko035.jpg

Dünya üzerinde sahnede, konser esnasında bu pozu kaç grup verir

MURDER KING

iko049.jpg

Özgür ileride başına geleceklerden habersiz!

iko065.jpg

Genç ve yetenekli davulculardan Onur, kameralarımıza böyle poz verdi.

Fotoğraflar için İlker Sümertaş kardeşimize borcu teşekkür biliriz.

işin doğrusu adınızı yeni duydum sayılır. demoyu da geçenlerde dinledim. şöyle sööliim; türkiyede pek aşina olmadığımız, pek tanımadığımız, yabancısı olduğumuz bi tarz. ama öyle adamlarsınız ki Türkiyede punk metal'ı gururla temsil edebilecek kapasite var herbirinizde 😉

izmir'de görmek istiyorum sizleri 😉 .... NİTRO'ya başarılar...

Pentagram Tribute etkinliğinde Rotten Dogs ve Powerstage çalacaksanız şimdiden helal olsun diyorum. Pek umutsuzdum ben, Anatolia ve Bir ağırlıklı bir gece olacağından dolayı.

Öhöm öhöm... Lucy Fear istedik ama Nitro geliyor sanırım Ankara yörelerine. Pek de güzel gelsin, çok da güzel gelsin. Bekliyoruz efeeem...

deerrudolf demiş ki:
Pentagram Tribute etkinliğinde Rotten Dogs ve Powerstage çalacaksanız şimdiden helal olsun diyorum. Pek umutsuzdum ben, Anatolia ve Bir ağırlıklı bir gece olacağından dolayı.

Öhöm öhöm... Lucy Fear istedik ama Nitro geliyor sanırım Ankara yörelerine. Pek de güzel gelsin, çok da güzel gelsin. Bekliyoruz efeeem...

OLDSCHOOL ve OLD'S COOL sloganlarını benimsemiş bir grup olarak biz de çok mutluyuz bu iki kült şarkıyı çalacağımız için.

Ankara konusuna gelince, malesef 25 Haziran'da gerçekleşecek bu konsere gelemiyoruz. 2 gün sonra olsa hiç sorun değildi halbuki. Çok üzgünüz, hatta 25 Haziran 1993 Metallica İstanbul konserinin 13. Yıldönümü şerefine şekil de yaparız diye düşünüyorduk. Artık başka zamana...

Bu arada para yollamadın hala!! Hahahahaha!!!!

NITRO Haziran ayında Rock'N'Roll Katliamına devam edecek:

1) 2 Haziran 2006 Cuma - Studio Live (Pentagram Icon)

2) 3 Haziran 2006 Cumartesi - Roots (Kilink - Kaygan Zemin - Second - Nitro) (Konuk grup olarak)

3) 9 Haziran 2006 Cuma - DoRock (Hysteria - Nitro - 1 Grup Daha) (Detaylar Yakında)

4) 18 Haziran 2006 Pazar - DoRock (Bleed Myself Tonight - Nitro - ) (Detaylar Yakında)

Not: Konserlerin hepsi de İstanbul'da olduğu için diğer şehirlerdeki arkadaşlardan özür dileriz. Ağustos falan gibi isterseniz sizin oralara da geliriz 🙂

LET THE ROCK'N'ROLL SLAUGHTER BEGIN!!!!!!!!!!!

Geri