Aydın Normalde erkeğim ancak sesim yüzünden kadın vokalim. Grup ya da solo çalışmak isteyen ulaşabilir mi?

Normalde erkeğim ancak yaşadığım bir kaç problem yüzünden sesim kadın ses tonunda bu yüzden kadın vokalim. Grup ya da solo çalışmak isteyen ulaşabilir mi? Genelde rock ya da indie söylüyorum ama özellikle Şebnem Ferah 0_0 (16 yaşındayım)

Son düzenleme:
Normalde erkeğim ancak yaşadığım bir kaç problem yüzünden sesim kadın ses tonunda bu yüzden kadın vokalim. Grup ya da solo çalışmak isteyen ulaşabilir mi? Genelde rock ya da indie söylüyorum ama özellikle Şebnem Ferah 0_0 (16 yaşındayım)
merhaba ben şarkı besteliyorum yaptığım şarkıları söyleyebilecek vokale ihtiyaç olabiliyo sesini dinlemek isterim telini yazabilirmisin

merhaba ben şarkı besteliyorum yaptığım şarkıları söyleyebilecek vokale ihtiyaç olabiliyo sesini dinlemek isterim telini yazabilirmisin
Numara verecek kadar şey değil açıkçası güvenmem gerekir ama eğer istersen her hangi başka bir şey verebilirim? İnstagram ya da discord hiç olmadı başka bir şeyler. Öyle bir yerden anlaşalım da sonrasında numaramı verebilirim istersenizz..

Senin sesinin neye benzediğinin bir önemi yok.
Vokal şarkının inişlerine ve çıkışlarına göre nasıl rahat ediyorsa o şekilde okur.
Vokalin rahat okuduğu ton belirlenir ve bu şarkı bu tonda söylenmesine karar verilir.
Baritonda olsa tenor da olsa, kız veya erkek fark etmez.
Senin tonuna şarkı çekilir. Diğer bir değişle transpoze edilir.
Yeter ki sen şarkının hakkını vererek oku.
Çalan açısından ton la minor de olur, mi möner de olur.
Senin tonuna göre ayarlanır.
Yoksa Şebnem Ferah'ın şarkısını, Hakan Altun nasıl söyleyecek.
Hakan söylemek isterse tonu pesleştirelim diyecektir ve çalanlar şarkıyı pesleştirecektir.

Senin sesinin neye benzediğinin bir önemi yok.
Vokal şarkının inişlerine ve çıkışlarına göre nasıl rahat ediyorsa o şekilde okur.
Vokalin rahat okuduğu ton belirlenir ve bu şarkı bu tonda söylenmesine karar verilir.
Baritonda olsa tenor da olsa, kız veya erkek fark etmez.
Senin tonuna şarkı çekilir. Diğer bir değişle transpoze edilir.
Yeter ki sen şarkının hakkını vererek oku.
Çalan açısından ton la minor de olur, mi möner de olur.
Senin tonuna göre ayarlanır.
Yoksa Şebnem Ferah'ın şarkısını, Hakan Altun nasıl söyleyecek.
Hakan söylemek isterse tonu pesleştirelim diyecektir ve çalanlar şarkıyı pesleştirecektir.
Çoğu kişi ses tonum yüzünden beni erkek vokal olarak kabul etmiyorda o yüzden özellikle kadın vokalim diye belirttim yani yoksa biliyorum söyledikleriniz doğru

Geri