Ogün Sanlısoy

bir şebnem manyağı olarak ogün ün albümünü çok beğendim, ilk klip te şahane olmuş insanın başını döndürüyor 🙂
yeni klibin daha zamanı var bence..

Ogün abi çok başarılı bir albüm yapıp başarılı bir iş çıkarmış.Bence bu albümle gurur duymalı.Ayrıca gitarıda başka bir hadise...

deryakulahci demiş ki:
deyyus demiş ki:
ölü bu adam konserde ya erken emekli olmuş veya kendini öyle hissediyor,gittiğime gideceğime pişman oldum 🙁

ölüsü böyleyse dirisini nasıl olur acaba :roll:

ankara konserinden bahsediyorum sanki zorla şarkı söylettiriyorlar adama,ben 7 senedir bu adamı dinliyor takip ediyorum bu eleştireye hakkım olduğuna da inanıyorum ki dediğim gerçek,son albumundeki özensiz çalışmasıda bunu gösteriyor bence artık emekli olmalı en azından hoş anılarla hatırlamamız için 😉

deyyus demiş ki:
deryakulahci demiş ki:
deyyus demiş ki:
ölü bu adam konserde ya erken emekli olmuş veya kendini öyle hissediyor,gittiğime gideceğime pişman oldum 🙁

ankara konserinden bahsediyorum sanki zorla şarkı söylettiriyorlar adama,ben 7 senedir bu adamı dinliyor takip ediyorum bu eleştireye hakkım olduğuna da inanıyorum ki dediğim gerçek,son albumundeki özensiz çalışmasıda bunu gösteriyor bence artık emekli olmalı en azından hoş anılarla hatırlamamız için 😉
. müzikten TArkan Gözübüyük+Ogün Sanlısoy+Metin Türkcan dan daha iyi anlıyorsan önünde saygıyla eğilelim.Eğer ÜÇ albümüne özensiz dersen daha iyi bir TÜRKÇE ROCK albümü göster de dinleyelim..Ogünün emekli olup, yerini iğrenç söz yazıp rock yapıyorum diyenlere bırakacağını da hiç sanmıyorum çünkü BIRAKTIRMAYIZ...

deyyus demiş ki:
deryakulahci demiş ki:
deyyus demiş ki:

Ben de Ankara konserindeydim ama senin fikirlerinin tek kelimesine bile katılmıyorum. İzlediğim en iyi performanslardan biriydi( 40'a yakın konser izlemişliğim var). Konser gayet hareketli ve eğlenceliydi. Ogün'ü sevmeyen insan bile zevk alırdı.

deyyus demiş ki:
deryakulahci demiş ki:
deyyus demiş ki:

hayretler içindeyim :roll:
bu konserinde iyi olmaya bilir,.belki başka şeylerle ilgilenmişsindir tabi bu senin görüşün de ben izmir konserinde izlemiştim ölüsü öyleyse dirisi hayal bile edemiyorum..
bence emekliye ayrılmayıp birçok albüm daha çıkarmalı 😉
son albümü vasat diyorsan sana bişey diyemiyorum maalesef..

ogunkolik demiş ki:
müzikten TArkan Gözübüyük+Ogün Sanlısoy+Metin Türkcan dan daha iyi anlıyorsan önünde saygıyla eğilelim.Eğer ÜÇ albümüne özensiz dersen daha iyi bir TÜRKÇE ROCK albümü göster de dinleyelim..quote]

en çok şaşırdığımda son günlerde tarkan gözübüyük ve metin türkcan a haketmediği değerlerin yüklenmesi tarkan ticaret adamıdır,metin de gitarist bunların bu müzik adına yaptığı çok ses getiren önemli işler mi var , nerde yurtdışında tanınırmılar neler yapmışlardır ,tarkan şebo,buz,ogun,pentagram gibi isimlerin albumlerini çıkartmış metinse pentagram ın 2 albümünde çalmış,ve şeboyla devam etmekte hepsi bu kadar 😉

bence aşırı değer yüklemeyin bu isimlere ogün sanlısoy dinleyeni olarak son albümü bence vasat çünkü prodüktörü her şeyi bildiğini sanan tarkan .

deyyus'a;

Komik misin sen? O isimlerini saydığın adamlar Türkiye'nin en iyi müzisyenleri. Bir de yaptıkları işleri sayıp sonunu getiremeyip hepsi bu kadar demişsin. Bi git ya.

ya ne kadar kolay iki kelimede b.k atıyosun müzisyenlere..sen beğenmiyosan söylersin biter nasıl aşağı cekebiliyorsun ki..ne kadar yıllarını vermiş ne zorluklarla buralara gelmişler..cok daha iyisini bilen varsa cıksın bişeyler yapsın bi dinleyelim bakalım yaa...bu kadar konuşuyor madem millet..

müzisyenlere çamur atarak dikkat çekmeye çalışma arkadasım "müzisyen"lik kolay bi meslek değil bunu benden de iyi biliyosundur eminim ama böyle basit işlerle reklam yapmaya çalışma

anlama sorunu sizde bu isimleri hiçbir işinde artık samimiyet yok,tamamıyla ticaret adamları olup çıktılar bunun karşılığını alacaklar muhakkak,bana karşı yorum yaparkende biraz daha terbiyeli olun ben bu adamı 7 yıldır dinliyorum,konserlerine gidiyorum,bu yorumu yapma hakkımda var bence 😉

Geri