Origam (Metal) - Ankara

yeni beste tam gaz biçimde power olayını ara ara prog. olayını gösteren bir olay oldu : )) bakalım hayırlısı umarız beğenirsiniz...en yakın zamanda konserde ( olursa tabee ) görüşmek üzere 😉

Bu aralar bence de bi konser olsun.Valla origam'ı son kadrosu ile çok sağlam bi şekilde göreceğiz sahnelerde bence...Gerçekten besteleri ben de merak ettim.Serkanla da konuşmuştuk bu konuyu.Origam içinde birçok tadı bulunduran bi grup ve gerçekten çok iyi icraatler yapacaklar diye düşünüyorum..Ve sevgili Kemal'in de gruba dahil olması Origam için çok hayırlı bence...
Kolay gelsin.Yakında konser haberinizi bekliyoruz artık...

Garage Inc.
wooooaaaaaaarrr6yy.jpg

Arkadaşlar selamlar.
Biliyorsunuzdur belki hali hazırda Origam grubunun basçısıyım. Fakat iş durumum yüzünden gruptan ayrılmaya karar verdim. Bu güne kadar dostluklarıyla, cana yakınlıklarıyla destek olan Serkan, Kemal, Tayfun ve Murat a teşekkür ederim. Bundan sonraki müzik yaşamlarında eminimki istedikleri hedeflere kolaylıkla ulaşacaklardır.
Hepinize başarılar kardeşlerim.

Sanada iş yaşantında basarılar Alicim , grubu beraber kurmustuk , böyle olsun istemezdim ama malum hayat , bugune kadar yaptıgın herşey için tesekkür ederim ve Origam adına da tesekkür ederiz ... 😉

Tam gaz giderken kötü olmush ya.. Neyse sağlam grupsunuz çok kısa zamanda bulursunuz bi bascı :metal Hayırlısı olsun.. Başarılar..

Murat bide saç olsa resimde daha karizma çıkcakmshn be 😆

Stay Heavy :twisted:

Her nekadar bizim için üzücü olsada sağlık olsun demekten başka çare yok Ali şimdiye kadar yaptıkların için dostluğun için teşekkürler ellerine sağlık herşeyin istediğin gibi olması dileğiyle..

Valla Ali' nin ayrılam haberi bir bakıma şoke etti ama bir bakımada normal, olabilecek bir şey, doğal bir şey. Hayatta, yaşamda böylesi şeyler son derece normal. Hele ki konu iş, okul, askerlik, evlilik vb. gibi şeyler olunca.

Ali' ye bende çok teşekkür ediyorum stüdyolarda ve konserlerde davuluma eşlik ettiği için, beraber drum&bass yaptığımızdaki basları için. Tabiki gerek Ankara' da gerek İstanbul' da 😀 olsun dostluğu arkadaşlığı ve yoldaşlığı için.

Hayatında başarılar Ali' ciğim. Umarım herşey gönlünce olur 😉

metal day#6 ya gitmiştim bu da 7'miş guzel guzel
12 Mart'ta kafalar kopacak ..Her ne kadar Soulitary katılamıyor içimiz buruk olsada 🙁
Origam'a başarılar
:metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

eveet arkadaşlar 12 mart'ta bekliyoruz hepinizi .. şööyle güzelce bi kafaları sallayarak bitleri kepekleri dökelim olmazsa kafaları kopartırız !!! 😀

şaka bi yana çok uzun bi aradan sonra yeniden konser verecek olmanın verdiği sevinç ve istek sayesinde sizlerin de desteğiyle çok sağlam bir konser geçireceğimize inanıyorum ...

12 Mart'ta görüşmek üzere ..

Unutmayın ki önemli olan balyanın sağlam tutulmasıdır 😆 😀

Geri