Origam (Metal) - Ankara

nevermore demiş ki:
Bu ne sevgi 😆

kuvaqx1.jpg

orıgam ın sevgı kelebeklerı 😛

MArs Stüdyolarına Uğur Abi' ye ve Atalay Abi' ye ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bize yaşattıkları o güzel ve eğlenceli anlar için ve tabiki asıl bize yaptıkları o güzel kayıt için 😉

Umarız buradaki arkadaşlarımızda kayıdı en az bizim kadar beğenirler :twisted:

Atalay abiye özellikle ben teşekkür ediyorum bana katlandığı için yarım saat 😉 Ne kadar teşekkür etsem azdır gerçi...

Uğur abiye gelince :roll:

Sağol varol 🙂

Yapımda emeği geçen herkese teşekkür etmek gerekli aslında...

gothic_dreams demiş ki:
hmm konserde basarılar en kısa zamanda orıgam ı ıstanbulda da gormek ısterız 🙂

Bizde isteriz :twisted: :beer

Konser güzel olacak gibi...Yeni besteler çalınmayı bekler :twisted:

Gerçekten güzel iş çıktı,oradaydım..Sevgili Uğur ve Atalay beyler gerekli ilgiye severek gösteriyorlar..Gruba da başarılar dilerim..24 Eylülde garajda görüşürüz..

şimdi dinledim... Mükemmel olmuş emeği geçenlerin ellerine sağlık diyerekten herkese bir mesajım var...BENCE FIRSAT VARKEN 24 EYLÜLDE İZLEYİN YOKSA Bİ DAHA Kİ SEFERE WACKEN'A GİDİP İZLEMEK ZORUNDA KALIRSINIZ...benden söylemesi...
Saygılar...

Çok teşekkür ederiz arkadaşlar birbirinden güzel yorumlarınız için.

Ama tabii çalanlar kadar kayıdı yapan ve kayıdı böyle leziz hale getiren Uğur Abi' ye, Atalay Abi' ye ve Onur kardeşimize grup olarak bir kez daha teşekkür ediyoruz. Mars Yapım rulessssss 😉

yorumlar için teşekkürler ...

Atalay Abi'ye ve Uğur Abi'ye tekrar tekrar taaa gönlümün derinliklerinden çoook teşekkürler valla elleriniz dert görmesin 😀

evet parçalar gerçekten süper..sololara hayran kaldım..
bu arada Serkan abi ben seni grubun yok diye biliyodum meğersem muhteşem bir grubun varmış :roll:
başarılar origam 8) :twisted:

Geri