Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

Miillt yarın görüşmek üzere gelenlere çokkk teşekkürler şimdiden🙂 gerçi baya bi kişi gelmemeye karar verdi dersane ve 7 milyon saolsun🙂 nese cumartesii görüşmek üzere 2. grup osiris saat 16:30 gibi .. görüşmek üzere

Yrn gelemesemdee şimdiden tebrikler we başarılarr!!!!
umarım istediğiniz gibi olur!!!!
içinizdekilerle kalın....
kendiniz gibi!!!!!
hiç değişmeyınn!!!!
inanıyorum OSİRİS bu konserde de ii olucak
en iiye doğru.....

arkadaşlar...herkesten önce gireyim ve ilk yorumu ben yazayım dedim:
öncelikle gelip destekleyen ve gelmesede yanımızda hissettiren herkese çok teşekkürler!!
güzel bi konserdi.("ay"ın İlk çığlığı hariç...-soradan kıvırsam da, o an için herkesten çok özür diliyorum arkadaşlar<harbi...hatta acaip bi suçluluk,mahcubiyet vs duyuyorum o an için...>........)
ve çok daha iyi olabileceğimizi biliyorum! 🙂
gelecek konserlerde görüşmek üzere.......

17 senelik komşum olan ilayla az önce tanıştım(adını bile yeni öğrendim) 😀
osirisin vokali olduğunu öğrendim.
Grubunuzun adını da çok duydum.Bugün dersanem nedeniyle gelemedim ama bir dahaki sefer inşallah...
Umarım her şey hayırlı istediğiniz gibi olur....
Kolay gelsin iyi çalışmalar....

her ne kadar gidemesemde( 🙁 ) çok güzel olduğunu az önce emesende öğrendim arkadaşlar tebrikler...

gelemedik kusura bakmayınn...

böööööö ama ya :? keşke sinyal minyal gelseymişiz 😆

çok tebrikler çalışın çalışın kolay gelsin...

daha ii olucaksınız eminim..

hadi bakalımm...

Arkadaşlar ne diyeyim valla ellerinize sağlık vokalinizinde(YOKSA İLAY MI 🙂 ) diline sağlık.İLaycım şarkı için de gerçekten çok sağol.Sİzi dinlemek için bir cok fedakarlık yaptım ama deydi 🙂 .Bir gün de beraber cıkarız hatta vokalleri düet yaptırırız felan eğleniriz işte 😛
Ciddi bi yorum yapiim Adilcan bugun cok gazdı gerçekten baya da kalabalıktı Biziz İbo da gaz olmuş ama adile yetişememiş 😀 Emrah biraz durgun gibiydi sanki diğer elemanlara göre İlay ilk çığlıkta biraz yukarı kaçtı sanki ama diğer 3 çığlıkta kapadı bu hatayı ne kadar sesi müziğin önünde yalnız kalmış olsa da.Sercan da kendini geliştirmeye devam ediyor..Dilerim istediğiniz gibi olmuştur sizinde.

Başarılar..Tebrikler..

Ben de son ana kadar gelecek biri olarak çok başarılı olduuğunza inanıyorum 🙂

ve ilay yazdıklarına inanmıyorum canım😛 biliriz seni "kötü" halini 😀 yani hakkaden kötü olsa bile (hemen bi kurşun dökelim sana bu mübarek günde😀)orda bulunanlar çok şanslılar bi daha ööle göremezsiniz onu😀

ve ehem şaka bi yana..Aynen devam🙂.. Geleceği cidden parlak bi grup..yürüyün!🙂

Arkadaşlar baştan sona dinleyemesem de konserinizin büyük bölümünü dinledim we inanın çok beğendim!.. 🙂 wokal sesine gerçekten güwenio olmalı ki , zaten güzel bi sesi war, bugünkü çıkışlarda başarılıydı hatta bayaa bi şaşırdık way bea fln durumları; helal.. 😀 sonuna dek kalamadıımdan tek tek tebrik edemedim ama adilcim, emrahcıım we grubun tanımadıım dier başarılı elemanları tekrar tekrar tebrikler we bundan soora da başarılar..

Geri