Osiris (Alternative - Rock) - Ankara

başarılar arkadaslar, umarım demoyü istediginiz gibi en iyi sekilde yaparsınız! bende cok iyi birsey bekliyorum.. hayal kırıklıgına ugruyacagımıda sanmıyorum ama. görücez bakalım

konserdede başarılar

yorumlar için teşekkürler de biz ün istemiyoruz güzel müzik yapmak istiyoruz :twisted: ün istesek pop fln yapardık neyse :twisted: :twisted: 😀

Not: Geyik yapıorm yannış anlaşıılmasın 🙂

harbi ya ilay yardırıyor degılmı ortalıgı... hem ben dılayın baska bı ozellıgınıde cok sevıyorum benım kafamdan bı ozellıgı daha var.. neyse ya cumartesı gunu ızlıyecegız zaten hepınızı.. basarılar mıllet

hehe osiris e raat yok 😀 herald abi bi soluk alın
cumartesi dipteyizz bi osiris dinleeesim geldi 😀 😆
hepinize çooook başarılar umarım güzel bi konser
olur

ilay dan bi kaç süprüz beklioduk ama olmadı herald
😢 😢 felsefedeki play list muabbetinden hatırlarsınıx
özellikle de srcan 😆 😆

abi bu 18 olayı çok can sıkmaa
başladı osirisin 2. oluo :evil:

siz gene de moralleri bozmain
tam gaz dewam.. 😉

arkadaslar konsere gelen herkese cok tesekkürler.. seyirci yine cok güzeldi.. ama elimizde olmayan sebeplerden dolayı kesmek zorunda kaldık.. konsere gelen herkesden kendim ve grubum adına özür dilerim.. yılbasında mükemmel bir konserle ve ilk demomuzla sizinle olucaz.. o zaman hersey cok güzel olucak..

Sevgiler Saygılar

evet ya bir gariplik var polis çok basmaya başladı... Bizde çok mahcubuz bu durumdan ama birşey yapamıyoruz ama telafi etmek için elimizden geleni yapacağız görüşmek dileğiyle...

bu demo olayına çook sewındmm.en yakın zmnda beklıoruzz bn ve izciler adınaaa ok???
sizi dinlemeyeli uzun zmn oldu şöle bi gelip iice eğlenmek istıorummmmm en yakın konserınıuzeee
nese yılbaşında beraberızzz hepinizi sewıorum başarılar osirisss

İlayımı yine dinleyemedim.Oturup ağlayabilirdim yani.Hevesim kursağımda kaldı 🙁 🙁 Ama en yakın zamanki konserinize yine koşa koşa gelip dinliycem sizi..

Bu arada demo için cok sevindim.Her türlü yardıma da hazırız(m).Başarılar Osiris her konser yanınızdayım..

zorknemesis demiş ki:
evet ya bir gariplik var polis çok basmaya başladı... Bizde çok mahcubuz bu durumdan ama birşey yapamıyoruz ama telafi etmek için elimizden geleni yapacağız görüşmek dileğiyle...

🙂

Adilciim nası gidiyo işler ? Çalışın çalışın görünüşe göre gayet sıkı ilerliyorsunuz devam canlarım 😉

Geri