Pamela Spence

• Konuyu açan Konuyu açan camelfilters
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bence eleştiriler cover a gelsin,cover yapılan şarkıya değil..ibrahim tatlıses sabuha cover ı yapıldı yada çeksene elini cover ı yapıldı,herkes ağzı açık dinliyo ama(sakın yanlış anlaşılmasın,bu coverları yapan gruplar bence gayet başarılı,zaten anlaşıldığı üzre şarkılar değil,cover ı kimin yaptığı önemli..) bence başarılı bi cover olmuş..radyo d de yapılan bi programa konuktu ve fırtınalar şarkısını eskiden de çok beğendiğini ancak 'fırtınalar koparsa kopsun..ve ben sana böylesi taptım inan..'diye devam eden kısmın 2 ye ayrılması gerektiğini yani ilk bölüme biraz daha durgunluk katılırsa şarkının daha çekici olacağını vurgulamıştı(ne demek istediğimi anlatabildim umarım 😉 ) bence bunu gayet iyi başarmış..

ceterisparibus demiş ki:
radyo d de yapılan bi programa konuktu ve fırtınalar şarkısını eskiden de çok beğendiğini ancak 'fırtınalar koparsa kopsun..ve ben sana böylesi taptım inan..'diye devam eden kısmın 2 ye ayrılması gerektiğini yani ilk bölüme biraz daha durgunluk katılırsa şarkının daha çekici olacağını vurgulamıştı(ne demek istediğimi anlatabildim umarım 😉 ) bence bunu gayet iyi başarmış..

sarkinin içinde iki tane nakarat oldugundan bu sarkiyi secmistir 😉

ilk albüm zamanında bir konser çıkışı sohbet imkanımız olmuştu.o gün de fırtınalar şarkısını söylemişti sahnede ve çok sevildiğini, bu parçayı albüme koyacağını,parçada iki tane nakaratın olmasının çok hoş olduğunu söylemişti.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

ya bende begenmedim

albüm cidden biraz kötü bencede yapmak için yapımış ama kadının bir gecmişi var onuda boşa atmamak lazım 43 yasında onu hatırlayalım bye özgür gider 😀

çokta ii yorumlar yapılmamış rock müzik kategorisinde hakettiği gibi yani🙂 ya o değilde ben hala bu istanbul şarkısının sözlerine bi anlam verememekteyim..kopuk geliyo bana tamam irebir özdeşleştirmek zorunda değilsin diyenler olabilir hayır nedir ya istanbul seni kaybetmiş eski bir banda kaydetmiş yüzlerce binlerce insan aman allah hep o şarkıyı söylemiş.(yannışta aksettirmiş olabilirim:=)..eeeeeeee?

Geri