Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
Hmm zaten gelırsen oraya herkesle tanısırsın. Tam olarak emın olmamakla bırlıkte 7.30 8 gibi çıkarlar sanrım. zaten bu aksam daha saglıklı bılgı alırsın burdan

tamam saol,bide alakasız olacak ama ben sivas'da yüxexes dergisini nerde bulabilirim güven kırtasiye'den alıyordum dergi standını kaldırmışlar.

neyse artık ''zor'' dergisini alırım.

paranoya grubuna rica ediyorum lütfen rahmetli Yavuz Çetin'in yaşamak istemem şarkısını çalın bahar şenliklerinde veya bar programlarında.

umarım çalarız bar programında

biralem giriş 2 ytl
70 cl bira 5 ytl
50 cl bira 4 ytl
30 cl bira 3 ytl

bu cumartesi başlıyoruz bu hafta sonundan sonra her cuma cumartesi 19:30 veya 20:00 - 24 arası biralemde görüşürüz

panik_431 demiş ki:
tamam saol,bide alakasız olacak ama ben sivas'da yüxexes dergisini nerde bulabilirim güven kırtasiye'den alıyordum dergi standını kaldırmışlar.

Arkadaşım,
"Yüxexes" dergisi Üniversite Hastanesi Vakıf kantinide satılıyor. Dün gördüm.

panik_431 demiş ki:
ooooooo kesin ordayım kaçırmam...yalnız kaçta çıkıyorsunuz?taylan abi bahar şenliklerinde bende seninle kafa sallıyacam.ikimiz kuduralım ya senin gibi metalci arıyorum kendime.sen beni tanımazsın ama ben seni gördüm ve hayatım boyunca unutmuyacam seni...grubun v şeklindeki elektro gitarda gözüm kaldı.

sallarız sorun diil 🙂
bu konser berbattım ya nedense bende anlayamadım havaya giremedim bi türlü şuandada hastayım zaten 🙁

biralemde görüşürüz herkesle süper bi haber ayrıca paranoyanın biralemde olması..

resim025ur7.jpg
resim045qn0.jpg

sinan

Geri