Pedallar

Donner marka efekt pedallari hakkında ne düşünüyorsunuz? Birçok pedala göre ucuz görünüyor fakat markanın gitarlar gibi midir yoksa kaliteli sayılır mi bilemedim, ya da çok pahalı olmayan marka öneriniz var mı pedallar için?

Donner DT-1 ve Echo Square delay pedalını aktif olarak sahnede kullanıyorum, fiyatına göre çok çok iyi cihazlar. Ayrıca DMT-100 gitarı da var, ondan da aşırı memnunum, fiyatının ucuz olması yanıltmasın, aldıktan sonra 2 hafta elime emektar Ibanez'imi almadım bile.

Donner DT-1 ve Echo Square delay pedalını aktif olarak sahnede kullanıyorum, fiyatına göre çok çok iyi cihazlar. Ayrıca DMT-100 gitarı da var, ondan da aşırı memnunum, fiyatının ucuz olması yanıltmasın, aldıktan sonra 2 hafta elime emektar Ibanez'imi almadım bile.
Tesekkurler, blackstar amfi kullandığım için ondaki delay ozelligi yetiyor bana ancak distortion, vah pedalı vs almak istiyorum aslında ancak kullanışlıdır aynıdır diye düşünüyorum

YouTube inceleme videolarına göz atın madem, tarafsız olanlara özellikle. Bazılarına sırf tanıtım için gönderdildiği için olumlu şeyler söylüyorlar ama kendi paramla aldım, reklam değildir diyenler daha objektif bakıyor olaya. veya DoRe'de olması lazım deneyebilirsiniz.

Geri