Pokerhead

comma demiş ki:
Yorumlar için teşekkürler ama çok idalı olmamak lazım. İnşalah iyi bi konser olur...

işteeee pokerhead geri dönüyooor!!!!! karşınızda pokerhead!!! bülentcim anladın sen! 😉

şaka bir yana gerçekten merakla bekliyorum konserinizi playlistinizi ender gören insanlardanım..bakalım sonuç ne olacak.. 9 nisan da görüşmek üzere..

Sevgiler... 😉

Can ın dediği gibi dünkü çalışma baya iyi geçti sanırım 9 nisanda baya bi insan şarkıları görünce şaşıracak. Umarım hiç bir aksilik çıkmaz ve iyi bir performansla karşınızda oluruz...

Ali can olum geçen konserlere gelmedin bu sefer mutlaka bekliyoruz desteğini. Pogo yapjak adam lazım 😛

Burakçım anadım ben zaten o muabete bi referans yapmıştım daa önceki bir mesajımda 😉

Desteğini esirgemeyen tüm dostlara teşekkürler herkezi bekliyoruz....

Ya yinede daha önce dediğim gibi çok idialı olmamak ta yarar var. İnşallah beklediğimiz gibi gelişir olaylar ve iyi bi konser olur...
HERKEZİ MUTLAKA BEKLİYORUZ ÇÜNKÜ DEÐİŞİK Bİ POKERHEAD İZLEME FIRSATI BULACAK GELENLER...

çalışmalara katılmış bir şahıs olarak, şunu söyleyebilirim: bu sefer tam eğlenilecek şarkılar var. sert şarkı bekliyorsanız bu sefer pek fazla bulamıyabilirsiniz...ama biziz e gitmemizin amacı zaten belli...ve bu şarkılar gerçekten coşturacak!!!! =)
şimdiden hazırlanın, enerji toplayın, ihtiyacınız olacak =) !!!

sagol askım destegin icin cok tessekurler umarim beklediginiz gibi bir performans sergileyebiliriz. Cok erken konusmayalim ancak insallah hersey cok guzel olacak. Cok calismaya devam edecegiz cunku gercekten calacagimiz sarkilar icin calismaya ihtiyacimiz var.

evet gercekten o sarkı icin kendimize guveniyoruz. Pop mop anlamayız hepinizi pogoya davet ediyoruz belki sarkıda buyuk bir suprizde sizi bekliyor olucak! Bakalım nler olacak

Eh hadi bakalım ne sürpriz hazırladınız cidden merak ettim. Bu arada bugün harbi acayipti di mi Oytun? İki eski Pokerhead basçısı hehehe Konser öncesi bir stüdyo haberi uçurun da damliyim ben bi 😆

eyvallah alicancim valla seni konserde bekliyoruz biraz hareketlilige ihtiyacimiz olucak valla. Sen iyi bilirsin bu isleri biraz pogo mogo yap dagit ortaligi 🙂

Süpriz olursa cidden iyi oljak açıklamasını burdan yaparız hatta 😉

Herkezi bekliyoruz hele seni Ali Can Biziz de görmeyi çok istiyoruz...

Neyse çalışmalara tam gaz devam...

Umarım beklediğimiz gibi geçer herkezi orda görmek güzel oljak işalah kalabalık bi konser olur emin olun bol süprizli bi gün oljak özellikle playlist açısından... başka faktörler de var tabii 😉

Destek için şimdiden teşekkürler her nekadar pandacan dışında yazanları tanımasamda hepinize sevgiler 😉

(ABARTTIM...)

hehehehe eyvalah arkadaslar valla pogo yapın yapmayın onemlı olan eylenmek. Sizi orada elimizden geldigi kadar eylendirmeye costurmaya calısacagız ve umarım bunu basarabıliriz!! Sahneyi ozlemistik zaten umarım ozlemimizi iyi bir sekilde kapatabiliriz. Bir valla kudurmak cosmak ve delirmek istiyoruz ve belkide bu suprizle beraber bunlar kesinlesecek. İnsallah olacak bakalım hayırlısı ama dedigimiz gibi. 9 nisan Cumartesi gunu bizizde hepinizi bekliyoruz cunku sizi orada gormeye ihtiyacımız var!!!!! Lutefen bak hepinizi BEKLİYORUZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hayde arkadaslar desteginiz icin tessekurlerrrrrrrrrr!

can neden saçmalıyor ben size söyliyeyim çünkü ben de aynı durumdayım : can da hasta ben de hastayım yani ikimizinde burnu tıkalı ayıptır sölemesi ve dolayısıyla rahat nefes alamıyoruz ve beyinimize oksijen gitmiyor..işte öyle..=))

bu arada oytun konser günü baldızların gelmiyecekte kim gelecek konsere?!?! ayıpsın!! =)))

sabırsızlıkla bekliyoruz..bizde sizleri özledik!!

Bence POGO işi için biraz düşünün... unutmayın bizizde OSMAN ABI faktörü var...sakat iş pogo yapmak bizizde o adam varken.. yemesin sizleri çiğçiğ.. Biz bülentle yapanlara ne olduğunu ve neler yapıldığını hem duyduk hemde gördük...

9 Nisan kesinlikle bizizdeyiz.. 😉

Kardeş grup RouLette başarılar diler... sevgiler...

Bakalım herkez umduğu kadar eylenjekmi umarım her açıdan iyi bi konser olur.

O gün Aluminium Company de çıkıjamış oldukça güzel bir gün oljak gibi...

Geri