Pokerhead

Lan oytun buralardanmı duyuyorz lan konserlerini artk insan bi arar dmi, hayrsz arkadaş! 😛 Nese abe ben şu an istteym ama kesn saat 8 de biziz de olucam abe! Grupça başarılar ve kendinize ii bakın. Konserde görüşrz!!!

Biziz deki konserden yeni eve geldim. sizleri tebrik ediorm hepiniz güzel caldınız ve beni cok eylendirdnz. Oytun hasta olmana ragmen gayet güzel söyledn. Utku bu kadar güzel caldııını bilmiodm açıkçası. Bülent iyi caldn ve gaza gelip zıplaman gayet gsldi bence 😉 . Yeni basçınız da gayet güzel calıo. Başarılarınızn devamını bekliorm dostlar...

hepinize cok tessekurler. Dun yapabildigimizin en iyisini yapmaya calistik. Kesinlikle daha iyi olabilirdik ancak biraz hastalik durumlarimizdan dolayi stress yaptik biraz sahneye tedirgin ciktik. Yine ben kendim performansimizi beyendim cunku kendimde farkettimki gecmise gore baya degistik. Bu cok iyi birsey sanirim ve hep boyle olmaya devam etmek te kararliyiz. Umarim birdahaki konserde daha iyi bir performans gosterebiliriz. Su kesinki dun yapabilecegimizin en iyisini yaptik. Butun grup elemanlarima ve bizi destekleyenlere tessekurler.

Pokerhead vokal

Uzun zaman sonra sizi tekrardan dinledim... Grubunuzda bir hayli gelişme var... UTKUnun enerjisi hepinize yansımış.. Basçınızda güzel bir uyum sağlayacak gibi... Bülent de kendini geliştirmiş gibi görünüyor.. Böyle gittikçe güzel şeyler yapacaksınız... Oytun'un hastalık mazereti vardı unun dışında zaten sesini bilir beğenirim... Haklı bir mazereti vardı..

Hepinize Bol şans... Ve tekrar tebrikler....

destegin icin cok sagol caner abi. Sizde superdiniz gercekten cok tebrik ediyorum. Tas gibi besteleriniz var. tebrikler gercekten. Yorumlarin icinde cok sagol.

Pokerhead vokal

Sizi ilk defa dinledim ve tebrik ederim..Calışmaya boyle devam ederseniz ve inanırsanız iyi yerlere varacağınıza eminim..Oytunun hastalığı şanssızlık olmuş ama ona rağmen yinede bunu seyirciye fazla yansıtmadığı için ayrıca tebrik ediyorum..

sevgiler!

Evet arkadaşlar bu özel gününüzde sizleri yanlız bıraktıım için çok üzgünüm hatta bülent oytun ben aynı masada oturup konuşuoduk bir gün önce işte böle olacak şöyle olacak diye bak bülent iyiki anlatmışsın neler olacağını bana. Malesef o gün yanınızdan ayrılınca ani bir krizle hastaneye kaldırıldım şu an taburcu oldum iyiyim herkesn yorumu beni etkiledi Pokerhead in performansı baya iyi diyor kime sorsam. Her işte bir hayr vardır kardeşler bir dahaki sefere. Çok üzgün olduğumu bir kez daha belirtirim

Saygılar... 🙂

Burakcım lafımı olur ya sen iyileş yeterki. Umarım iyisindir şimdi. Dün çok iyidi bütün gruplar iyidi bana göre. Baya eylendik kudurduk. Güzel bir geceydi. Artık birdahaki sefere senle beraber coşarız için rahat olsun kardeş. Kendine çok iyi bak için rahat olsun. Artık başka bir organizasyonda görüşürüz

Pokerhead vokal
oytun

valla pokerhead manyaktı ilk kez dinlediim ve mest oldum diyebilirim UTKU gerçekten çok iyi çaldı kendini biraz daha geliştirirse ankarada onun üstene tanımam herşeye rağmen güzel konserdi bu arada oytuna geçmiş olsun

ya konser güzeldi bence. ama ben nedendir bilmiorum bazı saçma hatalar yaptım. umarım birdaha ki sefere çok daha iyi bir performans ile çıkıcaz. tabi bunlar daha fazla çalışmak ile olacak... Desteklerinden dolayı Caner ve Kıvanç abiye çoook teşekkür ediyorum...

cok tessekurler golgota birdahaki konserede bekleriz. Elimizden geleni yaptık güzel bir performans için. Birilerini eylendirebildiysek ne mutlu bize🙂tekrar sagol

Pokerhead vokal
oytun

Utku sıkma canını hepimiz hata yaptık o gece ama önemli olan oraya çıkıp çalıp hepberaber eylenmekti. Bir dahaki sefer hata sayısını azaltırız. Kendindede çok hata bulma çünkü unutmaki sadece bu konser öncesi 2 stüdyo yapmıştık. O yüzden gurur duy. Daha grubun ilk konseriydi ve bence gayet başarılıydı. Bence herkez kendi çapında çok iyidi ve şimdi artık önemli olan şey daha sıkı çalışıp kendimiz geliştirmek. Birdahaki konsere bomba gibi çıkarız inşallah. İçin rahat olsun. Süperdi bence.

Pokerhead vokal
oytun

Beyler bu arada yeni bir organizasyon için kollarımı sıvadım. Doğumgünüme güzel birşeyler yapmaya düşünüyorum ve tek dileyim o günü sahnede geçirmek. Daha mekan yada zaman hakkında hiç bir bilgim yok çıkacak gruplar hakkındada. Biraz araştırıcam belki bana utku yardımcı olur. Güzel birşeyler yapalım artık bu sene derslerin stressini atarız hiç olmazsa. Haberiniz olsun dedim. Hayırlı Akşamlar...Pokerhead'e sevgiler...HİÇ ARAYIP SORMUYOSuNUZ!!!

pokerhead vokal

Oytuncum organizasyon icin kolay gelsn. Bu doğum günü senin için cok özel çünkü 18 yaşına giriosn. Daatabildiin kadar daat ve elenebildiin kadar elen! Umarm çok ii bir organizasyon olur ve cok elenir,eylendirirsnz! Kendine ii bak, saalıcaklı kalın grupça.

Geri