Pokerhead

şimdi seninle ne gibi sorunum olabilir. Benim sölediklerimde hiç çocukça değil sen kaldıramıyorsan başka.

Ömrün boyunca arkadaşlarına mı çalacaksın elbetteki başka insanlrda dinleyecek ve fikirlerini söleyecek kimsede sevmek ya da beğenmek zorunda değil. Ayrıca zaten bir daha gelipte dinlemek gibi bir niyetim yok.

Başkasının yorumunda da sataşma olduğu için cevap verdim. Bakınca kolayca anlaşılabilen bir husus.

Güntaç dediklerin için çok sağol. Çok haklısın. Herşeyden öğreniyoruz bundan da birsürü şey öğrendik. İstediğimiz gibi performans olmadı ve üzgünüz herkezden. Oluyomuş demekki böyle şeyler. Tekrar sağolasın kendine çok iyi bak.

Pokerhead vokal

psyco demiş ki:
Şimdi benim anlayamadığım şey başkalarının söylediği laflar size çok mu koyuyor. Hayret birşey ya sadece eleştiri yapmakla kalamıoyrmusun? illa araya bir laf sokuşturacaksınız......... Ben sahnede sarhoştum farkına vardın mı varmadın mı bilmem. Okumak zorundaydım şarkıları çünkü aklıma gelmedi.......Adam gibi kendi düşüncelerinizi söyliyeceksiniz söyleyin. Öbür türlü sadece insanı agresifleştirirsiniz ve tatsızlık çıkartırsınız bu da hoş değil. Burda sonuçta hepimiz amatörüz.
Saygılar

Alıntı yaptılarım konusunda sıkıntılarım var.Hemen belirteyim;ben dün sizi yeni dinlediğim hiç bilmediğim-tanımadığım bir grup olarak oldukça iyi niyetle dinledim ve benim yaptığım eleştiri emin ol senin arkadaşlarının yaptığından daha sağlıklı olur.
Sahnede sarhoş olmayı bir savunma olarak kullanmanı hiç mantıklı bulmadım.Sahneye sarhoş olarak çıkman seyirciye yapılmış dahada önemlisi gruba yapılmış bir saygısızlıktır.Çok kişi Jim Morrison olamaz.

Bu tarz sert üsluplar kullanarak biryerlere gelemezsiniz.Oldukça kötü olduğunu düşündüğüm bir performans sonrası (emin ol çok kötü seviyeli bir platformda kalmamız için kullandığım laf ) bence gayet mantıklı eleştirilerde bulundum.Turkrock.com halka açık bir platformdur.Kurallara uygun olduğu sürece her türlü eleştiri mümkündür.Size iltifatlar yağdıran dostlarınız dışında gerçekleri söylemeye çalışan dinleyicilerde olacaktır."Adam gibi söyleyin..." tarzı sözler seni sadece ciddiye alınmayan bir insan yapar,bunu da istediğini sanmam.

Kaotik konusuna gelince;dünkü performansları ton sorunu ve playlist konusundaki negatiflikler yüzünden kötüydü.Uyumadım ama beğenmedim de.Bu durumda ne görüyoruz arkadaşın olsa da eleştiresinki kendini geliştirsin.Eğer ki bu eleştirileri kulak arkası yapıp "süferiz, oo yee" tarzı düşüncelere kapılırsanız,internet'te forumlarda yeterliliği tartışılan grup olmaktan ileri gidemezsiniz...

haklısın kusura bakma yanlış anladım seni. Ben zaten eleştirilerin için teşşekür ettim sadece kendime yediremiyorum bu kötü performansı sorun da buradan kaynaklanıyor. Benim tek istediğim şey bu tür 'neden arkadaşların böyle diyor' gibi lafların söylenmemesi çünkü dünkü performansı seven sevmiştir. Sarhoşluğu ben mazeret olarak kullanmıyorum. Sadece kafam iyiken aklımda söz kalmıyor özelliklede sahneye çıkışımızın ilk şarkısında. Ondan sonra eyer farkettiysen sözlere bakmayı bıraktım ve doğru olan da buydu. Sahne performansım iyi olmayabilir ama ben bunu kabulleniyorum. SAhnede panikliyorum ve kendime çok güvenmiyorum. Ana sorun burada

Tamam o zaman,bunları kabul ettiğin zaman zaten daha iyi bir grup olma yolunda bir adım atmışsındır. Bir dahaki konsere biraz daha az içip biraz daha fazla çalışıp ve belki de kendine güvenip çıkarsın. Bundan sonraki müzik hayatınızda başarılar...

Maşallah forumu çet alanına çevirmişsiniz herkez birbirine laf atıp tutmuş bi süre... Neyse performans kötüydü kimse ii olduğunu iddia etmior zaten başka konserler de iyi eleştiri almıştık çünkü daha ii çalmıştık busefer olmadı zaten forumda ii şeyler yazan arkadaşlar o konserlerede gelmişti. Bidaki konserde inşallah acısını çıkartacağız biraz vakit gerekicek, bidaki konserde tam kadro (24ekimde Ömer eksikti...) ve Bomba gibi olacaz. Eleştirileride kayda alıcaz tabiki...

Zaten bir konser projesi kötü gitti diye hep öyle devam edecek değildir! Her yeni konser yeni deneyim ve yeni bir sayfa açar. İllaki 24 Ekim Pazar gecesi kötü gitti diye diğer konserlerde de kötü gidecek diye bir şart yoktur yanılmıyorsam???

Ben pokerhead in bu eleştirileri ciddiye alacağından eminim.Oytunun sinirlenmeside çok doğal!Zaten kötü geçen bir gecenin üzerine kötü eleştiri gelince(doğal olarak) insanın sinirleri 2 katına fırlıyor. Bence kimse birbirine sinirlenip krize girmesin. Bu ortamda birbirimize destek olacağımıza can düşmanı olmayalım. Çünkü bu laf dalaşmaları uzadıkça uzar sonunda ortaya çok vahim bir durum çıkar!

sevgiler,saygılar,başarılar...

Kimse kusura bakmasin dun cok sinirli gunumdu aptalliklar yaptim ozur diliyorum davranislarimdan dolayi. Bize destek cikan gercek dostlarima tessekur ediyorum. Hep yaninizdayim. Elestiri yapanlarada cok tessekurler emin olunki elestirilerden yola cikarak pokerhad kendisine ceki duzen verecektir ve kendisini affettirecektir. KOtu bir zaman gecirdik ancak degistirmek bizim elimizde ki degistiecegiz buna eminim.

Pokerhead Vokal
Oytun

Sizleri henüz dinlemiş değilim ama, bu kadar kişi sizin için iyi şeyler söyleyebiliyorsa aradan çıkan bir iki kişi meyve veren ağacı taşlayacaktır emin olun.
Bunlara katlanmadan müzisyen olunmaz, daha çok şey göreceksiniz, bir sabır testidir müzik.Sabrın sonu selamettir bilirsiniz, dişinizi sıkmanız gerekebilir.Sizin hakkınızda düşüncelerini, ki ne şekilde söylerse söylesin, bu şekilde duygusal tepkiler verme şansınız yoktur, bunun size hiçbir getirisi olmaz aksine sizden çok şey götürebilir.
Çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim...

Murad Erdoğdu/Gitar-Dirty Black

Ya bence bu tartışmaların hepsi gereksiz..
1- Seçtiğimiz playlist bir aptallık.. Bunun belkide en büyük suçlusu benim.. Grupla dinlediğim müzik pek uyuşmuyor biraz bencillik yapıp kendi zevkime göre parçalar eklettirdim.
2- Biz çok büyük ROCKSTAR lar değiliz ki sahneye sarhoş çıkma gibi bi lüksümüz olsun. (Ne kadar alkol almasamda...)
3- Bir şarkının tamamı çalınmadan (studyoda) konsere çıkmanın HİÇBİR mantığı yok..
4- Biz yaparız önceki konser güzeldi... gibi bir mantık daima batırır..
5- Biz bu işi yaparken bizi dinleyenlere bir saygı göstermedik.
6- Ben bolca ritim kaçırdım.. ha bunun sebebi sadece çalışmamak değil.. Davulda monitör yoktu.. Böyle saçma bişi olmaz.. çalınanları duyamiyordum. Bu sistemin suçu.

Sonuçta şöle bir gerçek var bizim performansımızın %99 u bizim ciddiyetsizliğimizdi.. Yok ses sistemiydi yok şöle olmuştu falan bunlar hikaye.. Herkes kendi sorumluluğunu bilip konser öncesi hazırlıklarını yapmadı..
Umarım bu yazdıklarım başka yönlere çekilmez. ama şu gereksiz tartışmaları gördüm de...

valla hangnail'i tebrik etmek lazım.benim şöyle bir eleştirim var.o gun (pazar aksamı) vokalin sesi sarkı içinde farklı tonlara atlayıp durdu, birde aynı ton içinde çok alakasız yerlerde bir pesleşip bir tizleşti.Bu sarhoşluktan mıdır? eğer degilse bir şan dersi filan alırsan cok faydası olur ama sarhoşluktansa izleyiciye ve bana yapılan bir saygısızlıktır.(sonucta para verdik sizi dinlemek için)

Rbc Beklenen performansı sergileyemedik kusura bakma utkunun dediği gibi hata bizdeydi. Sesime gelince bilmiyorum şan dersine gelince 8 senemi doldurdum. Herkezin kötü performansı olur pazarda benim için kötüydüü ve bende bunu kabul ediyorum sarhoşlukla alakası yok. Eğer sana saygısızlık yapıldığını düşünüyorsan kusura bakma ama bu maça gitmek gibi birşey. Takımının yenmesini beklersin ama yenilir. Hep iyi olmasını bekleyemezsin. O yüzden bizide suçlaman hata. Özür diledik sende saygısızlık konusunu açıyorsun. Yapma etme ayıp edersin. Tekrar kusura bakma...

Pokerhead Vokal
Oytun

Voice of the soul çok haklsıın teşşekür ederim yorumların için. İyi bir gece değildi hiç birimiz için bir dahaki sefere inşallah. herşey geçici

Pokerhead vokal
Oytun

arkadaşlar:
sert eleştiriler de(felaket, berbat), abartılı gazlar da çok saçma. konsere gelmedim, anlaşılan başarılı bir performans olmamış, fakat kimsenin üstüne böyle gidilmemeli. ayrıca utku da çok güzel bi msj yazmış. ben utkuyu bilirim, (kimse alınmasın) o grupta işini en iyi yapacak adamdır, iyi çalar, ama playlistten anlamadığı kesindir 🙂 cidden, bir konserimizde bize 5-6 tane korn çaldırmıştı zorla 🙂neyse, eleştiriler umarım yapıcı olur çünkü yarattıktan sonra (ki güzel parçalrınız var) performans sorunu aşılır. umarım eleştirileri yedirirsiniz herkese 🙂 kolay gelsin.

iki tane kotu elestiri geldi die ne bu fanatizm anlayamadım..
ben de oradaydım..
arka taraflarda oturuyordum..
vokal cok net duyuluyordu ve ratm-guerilla radio da salladı vokal sözleri.
aynı sey system of a down - hangi sarkıysa hatırlamıyorum.. onda da oldu..
sanssızlık baska bi sey sözleri sallamak baska değil mi?
eleştiri geldi die asıp kesmeye de gerek yok..
bu ortam insanlar birbirlerini pohpohlasın die oluşturulmamış sanıyorum..
zamanla iyi olur umarım..
ama hersey çalmakla bitmez anlayışlı olmak da gerekli?
başarılar

uzatmak istemiyorum olayı..
ben yanlış söylediğini duydum.olabilir belki doğrudur.
madem sahnelere çıkıp şarkı söylüyorsunuz o zaman tepki vermeden önce iki kere düşünün.cevap verdiğin insanlar senin özürünü hatırlamaz sadece verdiğin ters cevap akılda kalır.amatör bi grup için dinleyici önemlidir.antipatiklik yapmaya gerek yok.
iyi akşamlar :idea:

Tepki vermiyorum karşılık veriyorum herkez birbirine anlayışlı davranırsa olaylar uzamaz antipatiklik ortadan kalkar.tessekurler iyi geceler 🙂

Geri