Antalya post rock türünde birşeyler üretebilecek grup

Antalya da post rock türünde ilerleyebilecek genel olarak doğaçlama ürünler çıkarabilecegimiz bir grup düşünüyorum. Her türlü enstrüman çalan arkadaşlar ulaşabilir. Kendim ise lead veya ritim gitarist olurum.
İg: n0wayt0exit

Antalya da post rock türünde ilerleyebilecek genel olarak doğaçlama ürünler çıkarabilecegimiz bir grup düşünüyorum. Her türlü enstrüman çalan arkadaşlar ulaşabilir. Kendim ise lead veya ritim gitarist olurum.
İg: n0wayt0exit
Merhaba
Ben baterist Im
Doğaçlamaları seviyorum.
Antalya merkezde yim
Sen nerede sin
Cep telefonum 0530 9617283
Whatapp kullanıyorum

anladım, ben daha çok post hardcore vb türlerle ilgileniyorum. benzer elementler barındırsa da sizin yapmak istediğiniz tarzla biraz uzak kalıyor gibi.
sizin bahsettiğiniz tür ile ilgilenip daha çok soft üretme taraftariyim eğer ilgilenirseniz. Zamanında Dsbm için konu açmıştım malum dönüş yapan olmayınca post-rock'dan açtım

sizin bahsettiğiniz tür ile ilgilenip daha çok soft üretme taraftariyim eğer ilgilenirseniz. Zamanında Dsbm için konu açmıştım malum dönüş yapan olmayınca post-rock'dan açtım
dsbm'den post rock'a biraz keskin bir dönüş olmuş gibi 😅. şaka bir yana yıllardır pek soft müzik dinlemediğimin farkındayım dolayısıyla çalmaktan keyif almam biraz zor olur. fikriniz olur da değişir ve posthardcore türünde bir şeyler yapmak isterseniz haber verebilirsiniz. Türde sevdiğim grupları da şöyle sıralayabilirim: Sleeping With Sirens, A Skylit Drive, Eyes Set To Kill

dsbm'den post rock'a biraz keskin bir dönüş olmuş gibi 😅. şaka bir yana yıllardır pek soft müzik dinlemediğimin farkındayım dolayısıyla çalmaktan keyif almam biraz zor olur. fikriniz olur da değişir ve posthardcore türünde bir şeyler yapmak isterseniz haber verebilirsiniz. Türde sevdiğim grupları da şöyle sıralayabilirim: Sleeping With Sirens, A Skylit Drive, Eyes Set to Kill
post rock türünden devam edeceğim. İlginiz için teşekkür ederim.

Geri