presonus eris e3.5 vs e3.5bt

Ses kalitesi olarak bir farkları yok, bluetooth olmayana bluetooth üzerinden cep telefonu vb. bağlayamazsın işte. Zaten ses kartın iyiyse ses kartı üzerinden vereceği ses çıkışı bluetooth üzerinden vereceğinden daha iyi olacaktır. Eğer sabit ses kartına bağlı duracaklarsa gereksiz. Ama mesela prosesöre bağlı duracaklarsa bluetooth üzerinden cep telefonunu bağlayıp müzik dinlerken kullanmak isteyebilirsin.

Yani, sizin bileceğiniz iş.

Son düzenleme:
Ses kalitesi olarak bir farkları yok, bluetooth olmayana bluetooth üzerinden cep telefonu vb. bağlayamazsın işte. Zaten ses kartın iyiyse ses kartı üzerinden vereceği ses çıkışı bluetooth üzerinden vereceğinden daha iyi olacaktır. Eğer sabit ses kartına bağlı duracaklarsa gereksiz. Ama mesela prosesöre bağlı duracaklarsa bluetooth üzerinden cep telefonunu bağlayıp müzik dinlerken kullanmak isteyebilirsin.

ses kartım pek iyi sayılmaz en ucuzuna kaçtım behringer umc202hd var.laptop a bağlı kalır sürekli olarak tahminimce,bunun bir zararı var mıdır? bilgisayarı açıp kapatırken falan

Ben aynı hoparlörün BT modelini kullanıyorum, yeni aldım sayılır. Bluetooth eksikliğini hissetmedim şu ana kadar, bir iki kere telefondan müzik dinledim bağlayıp ama ben sık sık kullanırım diyorsanız o modeli tercih edin derim.

gitar çalarken youtube açınca videolar açılmıyordu e 3.5bt alsam videolar da çalabiliyor mu aynı zamanda? öyle bir bilgi okumuştum emin değilim ama

Eğer hem gitarı hem de YouTube'u bilgisayar üzerinden açıyorsan ses kartı ile ilgili o. Ses kartının sürücülerinin ne kadar kaliteli ve yetenekli olduğuna göre.

Ama Eris E3.5 BT'ye Bluetooth ile de bağlanabildiğinden bilgisayarı ya da cep telefonunu Bluetooth üzerinden bağlarsan YouTube açabilirsin, ses kartı ile bağlantısız olacak o zaman.

Eris e3.5 u sipariş ettim elimde umc202hd ses kartı var elektro gitar için kullanacağım.Ayriyeten almam gereken bir kablo falan var mı acaba

İçinden çıkmazsa böyle bir şey alman lazım: Hosa Dual 1-4" TRS (M) - 1-4" TRS (M) Balanslı kablo 2 mt. CSS-202 Fiyatı & Özellikleri Daha uygun fiyatlısı vardır, aramadım hiç. 2 tane 1/4" TRS gerek işte. Uzun kablo alma, ne kadar gerekiyorsa o kadar olsun. Kısaldıkça fiyatı da ucuzlar hem.

Gitar kablosuyla farklı bunlar, gitar TS (tek çizgili) kullanır, monitör TRS (iki çizgili). Eğer bilgisayarı ses kartı olmadan bağlamak istiyorsan da (ya da herhangi bir kulaklık çıkışından bağlamak istiyorsan) RCA'ları kullanacaksın, arkadaki diğer bağlantı. Ona da söyle bir şey gerek: Hosa 3.5 mm. TRS (M) Dual RCA (M) Stereo Breakout kablo, 1.8 Mt. CMR-206 Fiyatı & Özellikleri

Buraya da bak:

Son düzenleme:
Geri