Prosesör

Merhabalar bu konularda yeniyim blackstar id core amfim var fakat efektler arası geçişler zor oluyor bunun için prosesör almak istiyorum . Prosesörü amfiye mi bağlıyorum yani pedal mantığyla aynı mı yanıtlarsanız sevinirim

hayır
prosesöre Monitor hoparlör ya da kulaklık... amfiye de aux-in yapabilirsin ama tam verimli olmaz
öte yandan madem yenisin, temel işlerle uğraş derim... efektler arası geçiş ile ne kastediyorsun, başlangıçta zaten sahnede çalar gibi anlık efekt vb geçmezsin, ayarla bir preset kendine çal gitsin

hayır
prosesöre Monitor hoparlör ya da kulaklık... amfiye de aux-in yapabilirsin ama tam verimli olmaz
öte yandan madem yenisin, temel işlerle uğraş derim... efektler arası geçiş ile ne kastediyorsun, başlangıçta zaten sahnede çalar gibi anlık efekt vb geçmezsin, ayarla bir preset kendine çal gitsin
ya yeni dediğim 1.5 senedir çalıyorum demek istediğim mesela şarkının giriş kısmı clean ama nakaratta overdrive giriyo normal pedalım olsa direkt geçebilirim ama amfide durup elimle potu çevirip geçmem lazım

Geri