Punch (Rock - İzmir)

"Kalbini çalıp akılını alıyorlar bunun adına bir de aşk diyorlar"

Burak böyle sözler için tekrar teşkkürler sana...

İyiki varsın Punch...

PuncH,5 Agustos"Jim Beam Surf'n Sound" organizasyo

PuncH, "Jim Beam Surf'n Sound" organizasyonunda 5 Agustos'ta sahnede olucak..

1 Ağustos Pazartesi günkü yarışlarla başlayacak organizasyon Perşembe gününden itibaren müzik aktiviteleri ile canlanacak. Active Alaçatı Windsurf Center'da gerçekleşecek yarışlar sonrasında yarış merkezinde Power FM DJ'lerinin performansı ile başlayacak müzik aktiviteleri Perşembe gününden itibaren yarış merkezinde gerçekleşecek Main Project konserleri ile desteklenecek.

Yarışlar sonrasında Babylon Alaçatı'da Swayzak Sound System konseri ile birleşecek organizasyon 5 Agustos Cumartesi günü yapılacak ödül töreni sonrasında PUNCH konserini takiben Babylon Alaçatı'da gerçekleşecek Mattafix konseri ile sona erecek.

PuncH'ı ve müziğini özleyen dinleyicilerimize, surfe merak duyan herkese bu renkli ve dinamik organizasyonu kacırmamalarını onerıyorum..

sizin müziginizi gercek ozledik ama malum iş güç siz izmir içi nezaman sahne alcanız bize onu soyleyin bide aldıgım duyumlara göre intenet sitesinden album yayınlama olayınız varmış galba🙂

Re: PuncH,5 Agustos"Jim Beam Surf'n Sound" organiz

sonyboy demiş ki:
PuncH'ı ve müziğini özleyen dinleyicilerimize, surfe merak duyan herkese bu renkli ve dinamik organizasyonu kacırmamalarını onerıyorum..
evet,ben de öneriyorum 😆 😆 ,ama izmir içi bi yerde olsa bi de...harbiden netten albüm yayınlanacak mı? ne güzel olurdu 😀

netten album yayınlanmıyacak arkadaslar..henuz kayıtlara baslamadık bile..kayıtlarımız ıcın sarkılarımız hazır ve bekliyoruz..bekliyoruz cunku en ıyısının olmasını ıstıyoruz..bıttıgı zaman da netten yayınlanması olasılıgı yok gıbı bırsey suan ıcın..

su an izmir'de calmayı dusunmuyoruz..haftalık ve rutin bar programı yapmayı dusunmuyoruz..kendı sarkılarımızı ve cok zevk aldıgımız coverların oldugu ayda 1 veya 2 konser seklınde dusunuyoruz..nıyetımız budur..

5 Agustos ta bahsettıgımız organızasyon ucretsızdır arkdaslar..sadece alacatı'ya gelmenız yeterlı..bekleriz guzel olucak!..

nasıl geçti organizasyon? merak içersindeyim iş güç gelemedik kusurumuza bakılmaya...

eh sezona 1 ay kaldı sıkıyoruz dişimizi burda görmek istiyoruz sizi...

konser çok iyi geçti...ortam harikaydı..gelen herkese teşekkürler...gelemeyenler için konserden birkaç video ekleriz buralara...Genjuro' ya selamlar...yakında görüşürüz ... PuncH Burak..

Selamlar Punch'a ve tüm sevenlerine.

Punch'ı ilk dinlediğimde ağzım açık kalmıştı böyle süper kaliteli müzik yapan bi grup görmemiştim çünkü 😉
Yine harika müzik yapan Metropolis grubunu da sizin sayenizde tanıdım sürekli dinlerim albümlerini.

Kendi parçalarınıza gelince cok beğeniyorum (Aşk diyorlar, Nargile, Neler neler) umarım yapacağınız albümde yer alır bu parçalarda. Zaten albümünüzü de çıkar çıkmaz alacağım.

Artık canlı dinlemek istiyorum sizi çok uzun zaman oldu dinlemeyeli. Bir bar programı veya onun gibi bişey ayarlayın artık veya uniparty gibi bişiler ayarlansada onlara çıksanız.

Başarılar diliyorum.
Genjuroya slm (Özgür)

cutloose demiş ki:
konser çok iyi geçti...ortam harikaydı..gelen herkese teşekkürler...gelemeyenler için konserden birkaç video ekleriz buralara...Genjuro' ya selamlar...yakında görüşürüz ... PuncH Burak..

video süper olur valla isterim... en yüzsüzlüğünden 😛 iyi geçmesine sevindim valla sizin yeriniz artık büyük organizasyonlar buraları size artık dar gelir (şaka lan gelin özledik)

dinlemiyoz sizi bari videolar la takılalım... saygılar herkeze...

hayatımda bi sesi duymayı bu kdr özlediimi hatrlamıyorum desem burda bana hak werijek bi çok insan olduunu düşünüorum...ndn izmirde haftalık rutin bar işlerine grmediinizi annıyabiliris tapiki ama siz de bizi annayın be kardeşim 🙁 program mı artık yoksa konser mi bilmiorum ama olsun artık vücuda gelsin hepsi , yeter :!:

sizi dinledigimden beri hiç aklımdan çıkmazsınız size yakın bi müzik yapan cinnet te çıkmaz sanırım cinnet ve punch gibi gruplar nedense hep piyasanın kurbanı oluolar gariptir ,albümü dört gözle bekliorum

Geri