Punch (Rock - İzmir)

solun arkadaşlar...biz de unutulduk sanmıştık🙂))...çoook kısa bir süre sonra biyerlerde tekrar buluşacağız...sanırım en yakını Ekonomi Üni. bahar şenlikleri... programlar artık beste ağırlıklı olacak...yani konser diyebiliriz artık...yeni kayıtlar da İstanbul'da bikaç aya kadar bitecek...ha bu arada 19 Mayıs ta Alaçatı SHAKA SURF BAR' da Live and Acoustik bir program olacak...gelebilirseniz seviniriz... biz hepberaber orada olacağız bir aksilik olmazsa...tekrar selamlar... PUNCH Burak

cutloose demiş ki:
solun arkadaşlar...biz de unutulduk sanmıştık🙂))...çoook kısa bir süre sonra biyerlerde tekrar buluşacağız...sanırım en yakını Ekonomi Üni. bahar şenlikleri... programlar artık beste ağırlıklı olacak...yani konser diyebiliriz artık...yeni kayıtlar da İstanbul'da bikaç aya kadar bitecek...ha bu arada 19 Mayıs ta Alaçatı SHAKA SURF BAR' da Live and Acoustik bir program olacak...gelebilirseniz seviniriz... biz hepberaber orada olacağız bir aksilik olmazsa...tekrar selamlar... PUNCH Burak

burak senliklerde ne zaman nerde ve kacta cikacaginizida yazarsan suppperr olur 😀

cutloose demiş ki:
şenlik programıyla Soner ilgileniyor...sanırım o haberdar eder...

umarim cikarsiniz yaaa...ozledim cok sizi dinlemeyi...tum gece hayatını coluk cocugun eline bıraktınız giderken.ehh işte in progress biraz diyebilirim onun dişında neymiş o anemi çirkef yok man a man yok carttır curttur 😀

slm herkese..uzun zamandır Turkrock' a gırmıyorum..kusura bakmayın..Punch ve BJ Bonanza' nın kayıtları devam edıyor ve cok zaman alıyor..cok yoruldum..neyse.. Izm.Eko.Üni. senlıklerınde calma durumu vardı..ama yattı.sevabına yapmamızı ıstedıler..ama burak ın da belırttıgı gıbı mayıs ayı ıcınde Alacatı/Cesme'de bır kac organızasyon var..netlesınce buradan duyurucagım..sımdılık boyle..ılgınız yorumlarınız ıcın tesekkur edıyoruz..

cılgın ıkeaboy..cok sınırlenmıssın bazı konulara 😀..ama o kadar da kotumser bakmamaya calıs..saydıgın gruplar da sonucta bıseyler yapmaya calısıyolar bu tuhaf sehırde..ızleyenlerı dınleyenlerı sevenlerı var..ben hepsıne saygı duyuyorum ve umarım hedeflerıne ulasırlar dıyorum.. bızde calmayı cok ozledık..ama kendı sarkılarımızı calıcaz daha cok..tabı sevdıgımız bırkac cover da olucak..tekrar saol yorumların ıcın..

Geri dönmenize sevindim çeşme uzak lan nasıl gidip gelicez... iş güç

eminim güzel geçicektir şimdiden başarılar...

Tool'un albümü çıktı coverınızı bekliyorum gerçi siz beste diyosunuz ama ben diretiyorum :twisted:

ikeaboy demiş ki:
umarim cikarsiniz yaaa...ozledim cok sizi dinlemeyi...tum gece hayatını coluk cocugun eline bıraktınız giderken.ehh işte in progress biraz diyebilirim onun dişında neymiş o anemi çirkef yok man a man yok carttır curttur 😀

burası Punch Başlığı diğer gruplarla ilgili yorumlarını grupların başlıklarına yaz... bizimde sinirlendiğimiz kızdığımız noktalar var hiç bir zaman diğer grupları kötülemedik zaten sorun gruplarda değil dinleyicide...

Punch gibi bir grubun şu an program yapmamasının tek sebebi bu...

beyenmiyorsan dinlemessin olur biter

İzm.Eko.Üni.bahar senlıklerınde 4 Mayıs
BJ Bonanza, 5 Mayıs Punch kendi sarkılarıyla sahnede olucak.. ilgilileri simdiden uyarıyorum..

4 MAYIS BJ BONANZA @ İEÜ

5 MAYIS PUNCH @ İEÜ

İEÜ Balçova'da arkadaslar.. 😀 Teleferik in tam karsısında..17:00 18:00 arası sahnedeyız eger bır aksılık olmazsa..İEÜ'de senlıkler (sacmalıklar) bıraz enterasandır..guzel kız coktur ama alkol yoktur..mesela.. gorulmeye degerdır yani. :roll: alkolü dısardan sokabılırsenız kolay gelsın..belki olur ama biz hic denemedik..okulun karsısında bir bufe var..oradan temin edebilirsiniz..bız oyle yapacagız sanırım.. ve gidip calacagız..

Geri