Raporluyorum

Lan o capsli fotolara Felix'i yapmışlar. Kapsülün kapısında duruyor elinde futbol topu. "Aldım topu Sabri" yazmışlar altına ahahhah bulursam paylaşırım ya. Guiza da yapsalar yeriymiş 😀

işyerinden hatunla takılmak bana hep çok riskli gelmiştir. hep bir "duyulursa işimden olurum" psikozu 🙂

gerçi yazan yazıyor, hatta lavuğun birinin benim eskiden beğendiğim bi kızla çıktığını duydum geçenlerde, acaip ayar oldum, şeytan diyor ispiyonla ikisini de 😀

Olum artık dayanamadım kahkahayı koydum o ne ya ahahahah. Millet sorunca anlattım. Şu "Barcelona bordo-mavi değil miydi?" de efsane yani. Otobüste aklıma gelirlerse o zaman seyredin rezaleti: Jeff's giggle loup

Aynı iş yerinde -büyük konuşmayayım ama- aşkımdan gebersem öyle bir şey yapmam. Hem yatmaktan hem de gönül işinden bahsediyorum. Aynı okulda okuduklarımla bile birlikte olmamaya özen gösterdim. İdare eden çok güzel ediyor buna şahit oldum ama ben yapamam.

Abicim ben bu hatuna yazıyorum ama o hatun da, başka birinden hoşlanıyor anladığım kadarıyla ama o çocukta kızı iplemiyor lan adamdaki lükse bakar mısın?

Ayrıca Fenerbahçe'ye olan bağımlılığımızı bi kıza gösterseydik, yine bi bok olmazdı o yüzden Fenerbahçe'ye bağlı olmaya devam.

Karı kıza neymiş:$

son dönemde nette moda,kötü olan şeyleri yunanistana iteleme. 😀 atilla taş la başladı,selçuk şahin-sabri,mardinli rapper,rte ve aykut kocamanla devam ediyor. hemde isimler yunancaya benzetilerek. ilginç işler dönüyor. 🙂

A5K5V2mCMAA4rzK.jpg

75122_502329256453180_622563094_n.jpg

Harika, hey gidi deliriyum : )

Bu arada, şu şarkı da senelerdir alemin en gaz şarkısıdır gözümde, net. Dün akşam eve dönerken çıktı, sitenin merdivenlerini nasıl çıktım hatırlamıyorum. Boğazına kurban Gerre!

Arkadaş nereye yazacağımı bilemedim bu başlığa yazayım bari.Kreator,Morbid Angel konser biletlerimizi aldık turla geliyoruz Ankara'dan.Şu tayfayı da konserde görsek bi ne hoş olur.

Bayramda harcamalar çoğalır, sonrasında maaşa kadar terso kalmayalım diye para saklamıştım bir kenara. Unuttum sonra ben bunu... Dün öğlen itibariyle eve döndüm, baktım cüzdanda az bir para kalmış. Kendime küfrediyorum; niye bu kadar açıldın/biraz ölçülü takılsaydın/şimdi ne bok yiyeceksin diyorum. Ulan sonra o saklayıp unuttuğum parayı bir gördüm... Kotun cebinden çıkan 5 TL'nin mutluluğunu düşünün, ondan bile kat kat fazla bir mutluluktu bu. İzninizle kendimi tebrik ediyorum, o parayı ayırmasam işim bir süre zordu.

O kadar konser konser dediniz, o zaman alın lan size:

Hahahah nasıl güldüm öyle böyle değil, yatmadan denk geldim bir bakayım dedim bakmaz olaydım, uyku muyku kalmadı. Hele o ilki ne öyle ya.

Larry David tarzı bir raporum var:

Yemekten geldim, tedarikçi bir firmamızın yetkilisi bir kadın ziyarete gelmiş, bizim arkadaşlarla konuşuyorlar. Ben sonradan katılan kişi olarak hoş geldiniz dedim ve elini sıktım, sonra masama geçip oturdum. Oturduktan sonra da yemekten gelmeme istinaden çekmecemden ıslak mendil çıkartıp ellerimi sildim böyle güzelce... O anda kadınla göz göze geldik, sanki onunla el sıkışmışım da iğrendiğim için ellerimi hiç vakit kaybetmeden çabucak silmişim gibi bir durum oldu, o şekil baktı bana. O nasıl bir bakış tanımlaması dediğinizi duyar gibi olsam da, o andaki elektrik bu yönde cereyan etti. Vaymınako.

Evet, Curb Your Enthusiasm yazar kadrosuna adayım.

Şu tarz luzumsuz tesadüflere dayalı yanlış anlaşılmalarımızı bir araya getirsek voltron oluruz yemin ediyorum. İlk birkaç dakikada girdiğin ruh hali hele olmaz olsun ya ahahahhahahahah!

msn ilk çıktığı yıllarda anlık iletilerde oynayan giftler çok modaydı. o zamanın görgüsüzlüğü olarak ekrana attıran kocaman bir çük eklemiştim. tabi bunun 31 (rakamla) yazınca çıktığını hesap edemedim. o zaman banka müdür yardımcısı bir bayana msn üzerinden vergi ödeme tarihlerini yolluyordum. her şey ekrana vade 31 12 2008 yazmamla başladı. soğuk ter eşliğinde kariyeri gözden geçirme , ödenecek kredilerimi düşünme..................

Bilinmeyen bir zamanda, çok uzak bir galakside bir akşam barda oturuyoruz. Biralar bitti bira söyledik. Garson hanımefendi getirdi içkileri, parasını verdim önüme döndüm. "Bunu da alıyo muyum yoksa bende mi kalsın" diye soran sesle irkildim (romanlardaki gibi irkildim). Verdiğim paranın içinden ufak bir kağıt çıkmış. Aylar öncesinden bir arkadaşımın not aldığı bir şeyler yazıyor ama o an oluşan imaj çaktırmadan telefon numarası paylaşan kart zampara şeklinde 🙁 Halbuki hiç o tarz saldırganlıklarım yoktur ulan. Bıktım bıktım bu lanet sakarlıklardan.

Senin son mevzu bence daha bomba. Zaman-mekan ismi vermeden bahset istersen, Larry David telif hakkı parasına boğsun bizi. 😀
Daha bomba deyip moralimi bozma dümbük. Zaten hatırladıkça fena oluyorum. O an çok doğal hareket ederek bu elim olaya hak ettiği kaza süsünü verdiğimi umuyorum ben.

@halilpazarlama'nın msn'li ozbir olayı da çok fena ahah 😀

Geri