Reverb pedalı lead kanalında sesi bozuyor

Selam herkese, bugün Mooer skyverb reverb pedalı aldım. Amfi gigmaster 15. Clean kanalında pedalla birlikte ses düzgün geliyor fakat lead kanalına geçince ses çamur gibi oluyor. Sorun pedalda mı veya pedalın özelliği mi böyle anlayamadım. Fikriniz var mı? Ufak bi kesit ekledim, pedal kapalıyken lead kanalındaki seste problem yok pedalı açınca aşşağıda duyduğunuz gibi sonuç

Dosyalar

• IMG_8456.mov
    13.1 MB
Pedalı nasıl bağladınız?(Direkt input üzerinden mi girdiniz,fx loop'tan mı bağlandı?)Atılan örnekten pek bir şey anlaşılmasa da ben kendi amfimde iyice reverb açtığımda biraz midleri kısıp presence açarak sesin istediğimden daha fazla bozulmasının önüne geçebiliyordum.

FX loop’tan bağlayın.
Deneyeceğim gün içinde kablo alıp, teşekkürler.

Pedalı nasıl bağladınız?(Direkt input üzerinden mi girdiniz,fx loop'tan mı bağlandı?)Atılan örnekten pek bir şey anlaşılmasa da ben kendi amfimde iyice reverb açtığımda biraz midleri kısıp presence açarak sesin istediğimden daha fazla bozulmasının önüne geçebiliyordum.
Direkt input üzerinden girdim, yani gelen ses pedaldaki mix i çeyreğe alınca bile hiç çalınmayacak şekilde

Geri