Ankara ROCK GRUBUNA BAS VE RİTİMCİ ARANIYOR

Selamlar, Ankara’da Rock grubumuz için ritim gitar ve bas gitar çalan arkadaşlar arıyoruz. Eğlenmekle beraber sahne almak da istiyoruz. İlgilenenler varsa aşağıya instagram ya da numara bırakırsa ulaşırım. Opsiyonel ve repertuarı genişletmek, daha çeşitli işler yapmak için klavyeci de çok tatlı olur.

Ek olarak klavye altyapı çalabilecek/hazırlayabilecek bir arkadaş ta arıyoruz. Ekstra şeyler varsa da (back vokal, farklı perküsyon aletleri vs.) neden olmasın. İlk aşamada soft pop/rock tarzı parçalarla başlayıp grubun kararına göre ilerleyeceğiz fakat belli başlı genre'lerin dışına çıkarak grubun kimyasını da bozmak istemiyoruz.

Selamlar, Ankara’da Rock grubumuz için ritim gitar ve bas gitar çalan arkadaşlar arıyoruz. Eğlenmekle beraber sahne almak da istiyoruz. İlgilenenler varsa aşağıya instagram ya da numara bırakırsa ulaşırım. Opsiyonel ve repertuarı genişletmek, daha çeşitli işler yapmak için klavyeci de çok tatlı olur.
İnsta: llkarasuuc yaşım 17 ritim gitar çalarım bas içinde bir arkadaşım var

hocam merhabalar, elektro gitar çalıyorum bunun yanında evimde klavye de var altyapı hazırlayabilecek bir ortamım var. Klavyede başlangıç seviyedeyim fakat altyapı hazırlamak için bir sorun olacağını zannetmiyorum. Gitarı ise yıllardır çalıyorum. Sadece grup için değil müzik ortamı oluşturmak, eğlenmek için de ulaşabilirsiniz. instagram: anilargunsah

Geri