Roland Quad Capture vs Rubix 22

Ses kartımı değiştirmeyi düşünüyorum. Yakın zamanda BİAS FX 2'yi satın aldım ve mobilinide almayı düşünüyorum , fakat ses kartım mobil uyumlu değil. Ses kartımı , Roland Quad-Capture UA-55, bağaydır kullanıyorum , temiz ve sorunsuz fakat dediğim gibi mobil desteği yok. Fiyatı hakkında kesin bir bilgiye ulaşamadım galiba üretimi durdurulmuş , zaten babamdan kalma. Bu kartı satıp Rubix 22 almak mantıklı mıdır ? Kaça satılabilir ? Sattıktan sonra denginde mobil uyumlu başka ses kartları var mıdır ?
Teşekkürler

UA-55'i satıp Rubix 22 almak bence çok mantıklı değil. UA-55'i sattıktan sonra değecek bir upgrade yapmanız daha doğru olur.

Örneğin şu anda RME'nin Türkiye distribütörü ; Babyface Pro FS için yıl sonuna kadar geçerli olmak üzere iddialı bir kampanya yürütüyor. Bu kart sizin bahsettiğiniz ihtiyaçlarınızı ziyadesi ile karşılayacak üst düzey bir karttır. Yani Roland ile mukayese etmemek lazım. Ama bilmiyorum bu bütçeyi oluşturabilecek misiniz ?

Bu arada UA-55'in 2. el fiyatını "sahibinden" sitesinden öğrenmeniz mümkün.

UA-55'i satıp Rubix 22 almak bence çok mantıklı değil. UA-55'i sattıktan sonra değecek bir upgrade yapmanız daha doğru olur.

Örneğin şu anda RME'nin Türkiye distribütörü ; Babyface Pro FS için yıl sonuna kadar geçerli olmak üzere iddialı bir kampanya yürütüyor. Bu kart sizin bahsettiğiniz ihtiyaçlarınızı ziyadesi ile karşılayacak üst düzey bir karttır. Yani Roland ile mukayese etmemek lazım. Ama bilmiyorum bu bütçeyi oluşturabilecek misiniz ?

Bu arada UA-55'in 2. el fiyatını "sahibinden" sitesinden öğrenmeniz mümkün.
maalesef o bütçeyi oluşturma durumum yok şuanda. Kartı 1500Tl ye satarsam eğer üstüne en fazla 600 tl koyabilirim. sizce satmalımıyım ?

maalesef o bütçeyi oluşturma durumum yok şuanda. Kartı 1500Tl ye satarsam eğer üstüne en fazla 600 tl koyabilirim. sizce satmalımıyım ?
Bir kartı satıp yine aynı segmentte başka bir kartı almak upgrade olarak pek kabul edilemez. Ben olsam böyle bir yol düşünmez , para biriktirip bütçemi yükseltir ve bu değişikliğe değecek bir cihaz alırdım. Örneğin Babyface Pro FS , UAD Apollo Twin x , Antelope Discrete4 SC vs. gibi

Geri