S.B DREAMS 1994 v elektro gitar

Screenshot_20220328-183222_Chrome.jpg
Screenshot_20220328-183228_Chrome.jpg

Merhabalar. Internette dolaşırken bu elektro gitara denk geldim 2. El bir gitar ve 1994 yapim olduğu yazıyor. Yaklaşık 6 yıldır gitar çalıyorum bir les paul um var ve artık floyd rose lu bir gitara geçiş yapmayı düşünüyorum. Internette hakkında pek bilgi yok fakat güzel ve sağlam bir gitara benziyor. Gitar hakkında yardımcı olabilecek kişiler olursa çok sevinirim. Teşekkürler
Screenshot_20220328-183207_Chrome.webp

Alınacak bir gitar değil açıkçası. Farklı alternatiflere yönelmenizi tavsiye ederim. Köprüsü hiç stabil değil. Bütçeniz nedir bilmiyorum ama Schecter gitarlar daha iyi bir alternatif olabilir. Bulabilirseniz bazı Kore üretimi Cort gitarlar da fena değil.

Serter Bağcan Dreams. Kore'de ürettiyordu bunları 90'larda Sör (kendisine böyle seslenirlerdi), Lay Lay Lom'da satardı. Bu dahil bir kaç modelini denedim de 25 sene oldu neredeyse. Tavsiye edilecek bir gitar değil, ama bütçe meselesi sıkıntı ise çöp te değil.. Ucuz etin yahnisi hesabı, keyif vermesini beklemeyin. Aceleniz yoksa biraz daha para koyup daha iyi bir şeyler bakmanız daha doğru olur.

Serter Bağcan Dreams. Kore'de ürettiyordu bunları 90'larda Sör (kendisine böyle seslenirlerdi), Lay Lay Lom'da satardı. Bu dahil bir kaç modelini denedim de 25 sene oldu neredeyse. Tavsiye edilecek bir gitar değil, ama bütçe meselesi sıkıntı ise çöp te değil.. Ucuz etin yahnisi hesabı, keyif vermesini beklemeyin. Aceleniz yoksa biraz daha para koyup daha iyi bir şeyler bakmanız daha doğru olur.
Teşekkür ederim ben zaten daha çok keyif için çalmayı düşünüyorum öyle çok profesyonel sayılmam. Genellikle metallica çalıyorum tam olarak eksileri nedir gitarın? Tonu mu iyi değil yoksa floyd rose dan dolayı mı kötü?

Geri