Sahnede çalan gruba alt yapı desteği nerden bulabilirim?

Merhabalar beş kişilik nir gruptuk aktif çalıyoruz rock pop vs.. klavyecimiz bırakınca bazı şarkılardaki synth seslerden ve klavyelerden mahrum kaldık klavyeci bulmak zor alt yapı desteği alalım diyoruz ancak karoke sitelerinde hem gereksiz pahalı hemde mp3 olarak var,nereden bulabiliriz? Yardımcı olacak olursa çok mutlu oluruz…

Midisini bulup kanal kanal sesleri kendiniz vermeniz en temiz çözüm olabilir, popüler şarkıların düzgün midileri vardır diye umuyorum, bu konuda pek bir araştırmam olmadı ama teorik olarak bu mümkün.

Bir de yakın zamanda Brezilya'lı bir arkadaştan şu siteyi öğrendim:

Uygulamayı denemedim ama örnekleri tam olarak sizin aradığınız gibi duruyor. Bir şarkıyı analiz edip kanallara ayırdığını iddia ediyor, Bunu yapay zeka ile yapıyormuş, bu uygulamanın videolarını görene kadar böyle bir şey mümkün değil diye biliyordum ama sanırım artık mümkün ya da sadece tanıtım olabilir, en azından ücretsiz kısmını bir deneyip sonucu yazarsanız biz de öğrenmiş oluruz hem, belki işinizi de görür, bilemiyorum artık, Kolay gelsin.

Merhabalar beş kişilik nir gruptuk aktif çalıyoruz rock pop vs.. klavyecimiz bırakınca bazı şarkılardaki synth seslerden ve klavyelerden mahrum kaldık klavyeci bulmak zor alt yapı desteği alalım diyoruz ancak karoke sitelerinde hem gereksiz pahalı hemde mp3 olarak var,nereden bulabiliriz? Yardımcı olacak olursa çok mutlu oluruz…
Kesinlikle moises programını indir yıllık ücretini verin ve istediğiniz her şarkının altyapısını çıkartın. Harika bir program

Geri