sahnede kullanım için prosesör tavsiyesi

merhaba, sahnelerde kullanılabilecek prosesör önerileriniz var mıdır? birkaç gündür internette de araştırmalar yapıyorum fakat gerçekten çok fazla model ve çok fazla seçenek var o yüzden hangisini alacağımı şaşırdım. genel olarak olmasını istediğim özellikler amfim olmadığı için içinde amfi, kabin ve mikrofonlama simülasyonu olan, bilgisayara bağlanıp ton yazılabilen aynı zamanda da çok önemli değil yani olmasa da olur diyebileceğim ses kartı olarak kullanılıp kayıt alınabilen bir prosesör olması.

bir de prosesörlerle ilgili aklıma takılan bir soru var. gittiğim mekanda eğer bir amfi yoksa ve amfi olmadan direkt miksere girsem tonda bir değişiklik/kayıp olur mu? yani bir diğer deyişle içinde amfim olmadığı için amfi ve kabin simülasyonu olan bir prosesör almam şart mı? bir diğer sorum da mekandaki amfiyle prosesör içindeki amfi arasından hangisini ne gibi durumlarda kullanmalıyım? teşekkür ederim şimdiden.

bütçe: 5.000 lira bandında, biraz daha çıkabilirim sanırım. ikinci el ürünlere bakıyorum genelde.

Son düzenleme:
Bütçeni biraz daha arttırabilirsen Nux MG30 var. İstediğin bütün özellikleri içeriyor ve tam bir sahne prosesörü yanlış bilmiyorsam ses kartı da olabiliyordu. Gitar Koçu Youtube'da incelemişti ve sahnede de onu kullanıyor zaten.

Bütçeni biraz daha arttırabilirsen Nux MG30 var. İstediğin bütün özellikleri içeriyor ve tam bir sahne prosesörü yanlış bilmiyorsam ses kartı da olabiliyordu. Gitar Koçu Youtube'da incelemişti ve sahnede de onu kullanıyor zaten.
evet o videoyu ben de izlemiştim ve bunun yanında onlarca video izledim hatta. nux mg30 hoşuma gitmişti fakat benim bütçemi biraz aşıyor. boss gt serisi hakkında bir bilginiz var mı onlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

nux'un bu modeli hoşuma gitti aslında. sahibinden'de mg30 diye arattığımda bulamamıştım teşekkür ederim listeme ekledim bu ürünü.

alkfjhdalkjfhkla şu an youtube üzerinden çeşitli kanalların incelemelerini izliyorum bu ürün için. tonları cidden çok çok sağlam, oldukça keyifli bir ürün gibi.

Geri