İzmir Samanlıkta İğne Arıyorum. 2000 öncesi Türk rock gruplarını bilen çalmak isteyen iğnelerden kaldıysa ulaşsın (ama instagramdan ulaşmasın)

1985 öncesi doğumlu veya şuan yaşı 40'ı devirmiş olanlar varsa ve piyasaya teslip olup davayı satmadıysanız ne demek istediğimi anladınız samanlıktaki iğne kastımdan.

Lan N'oldu.
Mutlu ölüm.
Manyak olamazsın.
Bebek.
Sen hep benimsin.
Fena.
Yabancılar.
Öğret bana.
Kaportacı.
Son rüya.
Yolculuk rüzgârâ.
☝️bunları dilerken offf çekip kendinden geçip 30 yıl önceye gidiyorsan aradığım diğer 3,,4 iğneden biri olabilirsin

Grup müziğinden 15 yıl kadar uzak kaldım kalite takıntım ve kafa dengi adam yokluğundan.
Asıl sazım bas gitardır ama gitar çalıyorum (grupta bas çalmak isterim)
Hayatımda hiç müzik dersi almadım, nota veya tab ile işim yok, ihtiyacım da yok, dinlerim çıkartıp çalarım orjinal tonda.
Kendimi müzisyen olarak görmüyorum ama orta seviye çalıyorum diyebilirim, bu yüzden prof aramıyorum.
Yılların getirdiği bi paslanma mevcut ama hızlı toparlarım.
Karşımdaki kişilerden bekletim mütevazi olmasıdır, kaprisli tipleri hiç çekemem.

Ha bide aranan kişi değilseniz az biraz adam olun da boş yazıp salça olup annenizin kulaklarını çınlattırmayın !!!
birisi yazmış mesela boş yere

Sertlikten taviz yok !
Müzikle kalın
Sert kalın 👋

Son düzenleme:
oooooowww çok tırstım dünkü bebeden.
aylak aylak dolaşıp sonra burada millettin müzik yapmak için müzisyen aradığı ilanlara salça olacağına önce adam ol biraz !!!.
profilin milletin ilanlarına salça olduğun mesajlarla dolu.
bide benim profildeki mesajlara bak bakalım 1 kişiye bile salça olmuşmuyum.
bikaç tane çelimsiz vitaminsizin yuvalandığı bi yerden ibaret olmuş burası.
garaj müzik yenilenip kendini bozmasaydı zaten işim olmazdı burada sizin gibi düşük kalibre hatta kalibresi olmayanların arasında.

ben kendi kafa yapımda kişiler varsa diye ilan açtım da sen niye atladın
aradığım kafada olmadığın halde ?
adam ol önce yoksa bigün birileri kafa üstü yere çakarak adam eder.
insanlar zaten burnundan solurken sen kalkıp burada sinir küpüne bulaşıyorsun.
ben çok espirili şakacıyımdır ama gözüm bi kararırsa görmek istemez hiç kimse .
sana tavsiyem seni ilgilendirmeyen şeylere burnunu sokma, yolda kaza, kavga görsen geç git, ben böyle yapıyorum.

oooooowww çok tırstım dünkü bebeden.
aylak aylak dolaşıp sonra burada millettin müzik yapmak için müzisyen aradığı ilanlara salça olacağına önce adam ol biraz !!!.
profilin milletin ilanlarına salça olduğun mesajlarla dolu.
bide benim profildeki mesajlara bak bakalım 1 kişiye bile salça olmuşmuyum.
bikaç tane çelimsiz vitaminsizin yuvalandığı bi yerden ibaret olmuş burası.
garaj müzik yenilenip kendini bozmasaydı zaten işim olmazdı burada sizin gibi düşük kalibre hatta kalibresi olmayanların arasında.

ben kendi kafa yapımda kişiler varsa diye ilan açtım da sen niye atladın
aradığım kafada olmadığın halde ?
adam ol önce yoksa bigün birileri kafa üstü yere çakarak adam eder.
insanlar zaten burnundan solurken sen kalkıp burada sinir küpüne bulaşıyorsun.
ben çok espirili şakacıyımdır ama gözüm bi kararırsa görmek istemez hiç kimse .
sana tavsiyem seni ilgilendirmeyen şeylere burnunu sokma, yolda kaza, kavga görsen geç git, ben böyle yapıyorum.
Ne boş yaptın ya

Geri