Satılık Satılık / Takaslık Full Pedalboard Seti

Takasa
Açık
Fiyat
75000
Para Birimi
TL
Merhaba.

• 1 yılı geçkindir özenle toplayıp kurduğum, sahne ve stüdyolarda aktif kullandığım pedal board'umu, prosesöre geçmek istediğim için her şeyiyle "komple" satmak istiyorum.
  • Almayı düşündüğüm cihazlar ya Quad Cortex, ya da Line 6 Helix LT. Bunlar dışında takas veya parçalı satış ocak dışıdır. Takasa konu cihazlar için artısı eksisi konuşulur, anlaşılır.
  • Bu setup ile çıkaramayacağınız ses yoktur muhtemelen. Fiyata aşağıda listelediğim her şey + yayında ve yapımda geçirdiğim günlerin ve harcadığım emeklerin, günümüz enflasyonist koşullarındaki maddi karşılığı da dahildir.
  • 2. görselde yer alan board dışı pedallar kimi zaman kullanılmaktadır, o yüzden dışarıdalar.
  • Kendi yapmış olduğum pedallar sadece adaptör ile çalışmaktadır, pil yuvası eklemedim, çünkü gerek duymadım. Kullanılan parçalar ve özellikle potlar orjinalinde nasılsa öyledir, Log'sa log, Ters Log'sa ters log.
  • Tercihim İzmir içi satış, anahtar teslim hızlı bir satış olur, istediğiniz yerde deneme serbest (evim hariç, taşınma arefesindeyim) dışına kargolamam için dağıtmam gerekir, alacak kişi ben toplarım yine dert değil derse de ne âla, tutarı hesabımda gördükten en geç 12 saat sonra kargonuz teslim edilmiş olur.
İçerik hakkında tek tek bilgi vermem gerekirse;

- Vivlex Acoustic Sim = Boss AC-3 klonu, gayet de başarılı, kutusu mevcut.

- Donner Echo Square = 7 modlu bence boyuna göre çok büyük işler başaran bir delay pedalı, kutusu mevcut.

- Boss RC-2 + Stahp = Kozmetik açıdan hafif örselenmiş ama fonksiyonel sıfır sıkıntı RC-2 ve EXP girişine takılan, tek basışta çalan loop'u durduran, uzun basılı tutunca da hafızadan silen Stahp isimli ufak sviç kutusu.

- M-Vave Mini Universe = Başarılı bir Styrmon BigSky alternatifi. Pedal aç-kapalarda ilk parti üretimlerde bulunan kronik üretim hatası olan "patlama" sesi problemi çözülmüştür.

- Aslothonaut = Boss SG-1 klonu, tasarım dahil tamamen kendi imalatımdır. Boss SG-1 kısa süre üretilmiş, şu an orjinali unobtanium statüsünde olan, swell efekti veren bir pedaldır, yani pick/pena atak sürenizi uzatır, yaylı enstrüman-vari bir ses elde edersiniz. True Bypass'dır.

- Big Old Muffin = Big Muff Pi klonu, tasarım dahil tamamen kendi imalatımdır, NYC issue V9 versiyondur, True Bypass'dir.

- Line 6 M9 = Line 6'in efsane cihazlarındandır, bilen bilir, orjinal adaptörü ile verilecektir. Barrios abimizden almıştım zaten.

- Kidney Stone = Small Stone V3 klonu, LM13600 + LM324 tabanlı, tasarım dahil tamamen kendi imalatımdır, True Bypass'dir, dalgalanma hızına göre LED yanıp sönmektedir, doğru rate tepkisi için C tip ters log pot. kullanılmıştır.

- Choralis = Boss CE-2 klonu, tasarım dahil tamamen kendi imalatım, True Bypass'dir, MIJ Black & Green label ile MIT Green label versiyonlarda yer alan orjinal MN3007/MN3101 BBD entegrelidir, piyasada artık bu çipleri bulmak imkansızdır. LED'ler rate hızına göre yanıp sönmektedir.

- Mooer Mod Factory = Mooer'in çoklu modülasyon efekt içeren pedalı, kutusuzdur.

- Mooer Mod Factory Mk2 = Bir üstteki pedalın abisi, seri-paralel efekt işleme, tap tempo ve hold seçenekleri mevcut, kutuludur.

- Ibanez LF-7 = Ibanez'in 90'lar üretimi telefon/megafon efekti lo&hi filter pedalı.

- DOD FX-75B = DOD'un 90'lar üretimi geniş yelpazeye sahip çok klas bir Flanger pedalı, seri no'suna göre 95 veya 96 üretimi, power fişini 2.1mm DC olarak yeniledim.

- IRIN 10-BAND EQ = MXR'ın 10-Band EQ klonu. Fabrika çıkışı gelen slider pot'lar lineer olduğu için EQ tepkisi çok kötüydü, gerçek W tip EQ slider pot'lar ile değiştirdim hepsini, şu an en ufak harekete bile tepki vermekte.

- Mooer X2 Preamp = Bilinen bir cihaz, 3 taneye kadar IR desteği var, toplamda 28 ayrı preamp seçeneği var, Mooer'in sitesinde yüzlerce gerçek preamp ve amfi + kabin profili mevcut, yazılımı ile kolayca yüklenebiliyor, fakir işi Kemper gibi bir alet.

- Cosmic Roarer = Çok yönlü Tube Screamer klonu, tasarım dahil kendi üretimim, True Bypass, içinde TS-9/808 modu, ve silikon/germanyum/diyotsuz clipping modu mevcut ayrı ayrı.

- Bassy Balls = EHX Bassballs klonu, tasarım dahil kendi imalatım, True Bypass, Low ve High EQ ile Attack ve Release modları eklenmiştir.

- Donner DT-1 Tuner = Donner'in hem bas hem gitar için gayet de tutarlı çalışan Tuner'i, kutusu mevcuttur.

- Pedalboard = 77x47cm, çam ağacı, üstü komple cırt bant ile kaplı, muhtelif yerlerinde kablo gir çıkları için delikler mevcut.

- Pedal Case = 82x52cm, 5cm kalınlıkta 10cm civarı iç yüksekliğe sahip, dayanıklı süngerden bu board için özel yaptırdığım siyah renk çanta, önünde büyük bir gözü var, 2 çift el ve omuz askılı.

- Adaptör = Tüm board'u beslediğim 9 Volt 4 Amper adaptör, pedal board'un altına sabitlenmiştir, ayrıca board'un sağ üst köşesine uzatma power çıkışı yapılmıştır, fişi taktığınız anda tüm pedallar beslenir.

- Ara kablolar = Muhtelif boylarda çoğu el yapımı 90 Derecelik tipte, bir kısmı da piyasada satılan tipte 3.5mm ara kablolar.

- Power Isolator = 2 adet Joyo JP-06 ZGP Power isolator, X2 ve M-Vave için daisy-chain kullanımda oluşan high-pitch whine DC frekans sesini elimine eden, içinde minik bir trafo ve DC separatör devresi barındıran ara adaptör.

- Power Kablolar = 3 veya 4 tane 7'li daisy chain power kablosu, Mooer marka hepsi Senkop'dan alınma.

Sağlıcakla kalınız.
IMG_20240918_125246.webp

Dosyalar

• IMG_20240917_192031.webp
    IMG_20240917_192031.webp
    1.4 MB · Gösterim: 43
Son düzenleme:

Geri