Self Torture

son haberler:

(1) maddi durumlardan doloyi festival'e t-sort getiremiyoruz... uzgunuz

(2) gecen hafta dream tv'de klimibiz yayinlanmadi... gonderdigimiz dvd takiliyormus... tekrar vhs formatinda gonderdik... ne zaman yayinlarlar bilmiyorum... yuksekses programini takip etmek gerek...

owwwwwwwww.mumu gelmiş sitemize.ankaranın tarışılmaz en iyi vocali.ben bayaa takip ettigim için biliyorum grubu.gitaristleride abimin arkadası zaten.mumuylada zoo da tanısmıstık.nese mumu abi öbür grup elemanları yokmu ya.sizin için söyle herkesin görebilecegi bir yerde baslık acsakta herkesin tanımasının saglasak yoksa yazık olacak.sizin gruba da basarılar bu arada.:🙂)

tmm gördüm özür dilerim.bu arada şimdi gruptakıler ne yapıyor.sen bi sigorta acentasında calısıyodun devam ediyomusun.biriniz hacettepe-psikolojideydi vs.vs.vs!!sonuna kadar BASARILAR....eminiz ki yolunuz daha cok acık.ankarada en yakın konser ne zaman mumu;bunuda yazarsan ii olur....saygılar tüm gruba

azkuruazpilav demiş ki:
tmm gördüm özür dilerim.bu arada şimdi gruptakıler ne yapıyor.sen bi sigorta acentasında calısıyodun devam ediyomusun.biriniz hacettepe-psikolojideydi vs.vs.vs!!sonuna kadar BASARILAR....eminiz ki yolunuz daha cok acık.ankarada en yakın konser ne zaman mumu;bunuda yazarsan ii olur....saygılar tüm gruba

ilgin icin sagol kardes... ben o isi biraktim... tekrar universite sinavina girdim... filoloji (ingilizce) okumayi dusuniyorum... hayirlisi... cenker hacettepe psikolojik danismanligindan meyzun oldu... ve aynen o meseleyi yapiyor... oktay'in okulu bitti... fizik tedavi okumak istiyor simdi... ozan evlendi... ve cok mutlu... evet hala zoo'dayiz 🙂 ...

mumu demiş ki:
s_hifty demiş ki:
ben kaydedeyim ordan o zaman 🙂 ama derseniz bizim koyucağımız daha kaliteli olucak o zaman hiç uğraşmıyayım bile

abi yayin'nin kalitesi ve elimizdekinin kalitesinde bir fark yok... cunku ikiside yaklasik 500 mb'lik bir avi dosyasi... ama tabi internet'teki daha dusuk kalite olur... 25 - 30 mb kadar bir dosya olur cunku... eger ankaraya gelirsen sana orijinalini ayarlariz... sadece bir bos cd getir yeter...
abi saol zaten dream ide izliyememiştim 🙁 black tooth bana beraber verdiğiniz konserin klibini tişörtlerini şapkalarını vs. yolluycak onlara bir cd ye çekip onlarınkiyle yolluyabilirsiniz sevinirim hatta şöyle en bollarından bi tişörtte olur 😀 parasını yolluycam ben onlara ulaştırırlar size görüşürüz saol 🙂

abi bu albümde de gecen ki albüm gibi kaliteli bi kayıt gerekiyor.böyle gercekten eleştiri alıcaksınız gibi görülüyor.kayıt kalitesine dikkat ederseniz hersey daha güsel olacak gibi...

azkuruazpilav demiş ki:
abi bu albümde de gecen ki albüm gibi kaliteli bi kayıt gerekiyor.böyle gercekten eleştiri alıcaksınız gibi görülüyor.kayıt kalitesine dikkat ederseniz hersey daha güsel olacak gibi...

baba cok dogru diyorsun... elimizden geleni yapacagiz... kayit daha iyi olsun diye bir suru yeni ekipman aliyoruz... onlardan biride yeni bir randall rh200... bomba bir gitar kafasi... sound'u cok guclendirecek... ama arkadaslar sunuda unutmayin... ve bunu bir bahene veya savunma olarak degerlendirmeyin... selftorture = selfproduct... tum kayit butcelerimizide biz karsiliyoruz... iki album'munde kayit suresini ve imkanlarinin detaylarini aciklasam... cok ciddi bir gulme kirizine girebilirsiniz... sagolsun zoo'dan adnan ve bizim gitarist cenker bu sartlara en uygun isi cikartilar... simdiden en hayrilisi ne ise o olsun demekten baska birsey diyemem...

mumu demiş ki:
azkuruazpilav demiş ki:

baba cok dogru diyorsun... elimizden geleni yapacagiz... kayit daha iyi olsun diye bir suru yeni ekipman aliyoruz... onlardan biride yeni bir randall rh200... bomba bir gitar kafasi... sound'u cok guclendirecek... ama arkadaslar sunuda unutmayin... ve bunu bir bahene veya savunma olarak degerlendirmeyin... selftorture = selfproduct... tum kayit butcelerimizide biz karsiliyoruz... iki album'munde kayit suresini ve imkanlarinin detaylarini aciklasam... cok ciddi bir gulme kirizine girebilirsiniz... sagolsun zoo'dan adnan ve bizim gitarist cenker bu sartlara en uygun isi cikartilar... simdiden en hayrilisi ne ise o olsun demekten baska birsey diyemem...

abi biliyoz o yüzden en büyük hayranınızım diyom ya ama şu klibi bi indirilebilir hale getirin artıkın yaw 🙂

modules.php

:tap: :alkıs :metal :taptim :metalhead :icelim :beer delirdim 😆

mumu abi haklısın zaten adnan abiyide tanıyorum.cenker abiyle tanısmak nasip olmadı ama abimin arkadası oda.inş. bi gün tanısırım,aslında ben hepiniz beraberken tanısmak istiyorum.size kolay gelsin kayıttada,valla ii yada kötü biz sizi her zaman destekleriz bu konuda şüpheniz olmasın.bigün studio calısmasına faln cagırırsan cok sevinirim🙂

azkuruazpilav demiş ki:
mumu abi haklısın zaten adnan abiyide tanıyorum.cenker abiyle tanısmak nasip olmadı ama abimin arkadası oda.inş. bi gün tanısırım,aslında ben hepiniz beraberken tanısmak istiyorum.size kolay gelsin kayıttada,valla ii yada kötü biz sizi her zaman destekleriz bu konuda şüpheniz olmasın.bigün studio calısmasına faln cagırırsan cok sevinirim🙂

eyvallah baba... biz her pazartesi ve persembe 20:00 - 22:00 arasi fix calisiyoruz... bir ara istersen ugra...

bu arada radikalde bi röportaj vardı rock republicle ilgili.sizin de adınız geciyor uehuehe bende tüm arkadaslara gösterdim onu;bakın süper bi grup zart zurt dedim hepsi cd nizi istedi bende verdim tabii..anlayacagınız kitleye4-5 kişi daha ekledik 🙂🙂🙂

abi kapak süper ya heuaeuh harbi çok acaip hoşuma gitmişti ümit stüdyoya gidip bana yeni bi türk grp öner demiştim suicide ve st yu gösterdi bunların albümü yeni çıktı diye suicide ın ününe rağmen albüm kapağınız hoşuma gitti diye sizi aldım iyikide almışım 😀

bizim cenkerden bir mesaj (guestbooktan bir alinti):

3 temmuz pazar günü sahnede bütün ekipmanımızla 100000 dozer gücünde olacaz. aşşağıdaki kayaları da beton delen pogoyla un ufak edeceğinizden hiç şüphem yok.

pick up those down

Geri