Ses Kartına bağlamak için kulaklık

9FA0F4B8-A410-4D23-91CD-827CA672D426.webp
Arkadaşlar iphone kulaklığıyla ses kartından çıkış alıyorum şu anda. Ancak 3 çizgili mikrofonlu ucu olduğu için iphone kulaklığının, biraz geri çekmem ucunu tam takmamam gerekiyor ses almak için. Ses kartından düzgün ses alabilmek için tek kıstas 2 çizgili 3.5mm jakı olması mı kulaklığın? Mesela çok uygun fiyata şöyle bir kulaklık alıp kullansam iş görür mü? Yoksa behringerin en ucuz stüdyo kulaklığını alıp yola devam mı etmeliyim? Bir de mikrofonlu kulaklık olmaması şart mıdır? Teşekkürler şimdiden

Bin bir farklı sahte kulaklık gördüm ama sahte kulaklık yapıp da üzerine marka olarak Montblanc yazmak ufkumu açtı.

Sorduğuna gelince, TRRS'den TRS'ye çeviren bir adaptör alman gerekli mikrofonlu kulaklıkları bağlaman için. Behringer kulaklığının iPhone kulaklığından daha kötü olacağını sanmıyorum ama ikisini de kullanmadım.

Tam oturtunca ses gelmiyor iphone kulaklığında gerideki iki çizgiye kadar geri çekmek kaldım. Bir de bu kulaklığı sadece örnek olarak atmıştım bana da çok çakma geldi😂 Teşekkürler cevabınız için forumda yazdığınız her şeyi okumaya çalışıyorum çok faydalı bilgiler veriyorsunuz.

Geri