Ses kartına referans monitör bağlamak istiyorum

Şuan kullanmakta olduğum steinberg ur22 ses kartıma çift referans monitör bağlamak istiyorum fakat daha önce hiç denemedim. Ses kartımın girişlerini fotoğrafta görebilirsiniz. Bu ses kartına 2 referans monitör bağlayabilir miyim veya ayrıyetten bir ekipman lazım olur mu öğrenmek istiyorum. Teşekkürler 😊

Dosyalar

• images (73).webp
    images (73).webp
    29 KB · Gösterim: 288
Çift monitör ile kastettiğin bir sol bir sağ mı yoksa iki sol iki sağ olarak 4 tane mi? 4 tane bağlamak için mikser gibi bir şey kullanman gerek.

Bu kablo bir çift bağlamak için (bir sol, bir sağ) bu işini görür: Hosa Dual 1-4" TRS (M) - 1-4" TRS (M) Balanslı kablo 2 mt. CSS-202 Fiyatı & Özellikleri

Referans monitöre göre farklı bir kablo gerekebilir, bunlar ses kartından tek monitöre bağlanmak için, sonra o başlandığın monitör kendi çiftine kendisi bağlanıyor. Near-field yöntemi işte. Hangi monitörleri düşündüğünü yazarsan daha net yardımcı olurum.

Çift monitör ile kastettiğin bir sol bir sağ mı yoksa iki sol iki sağ olarak 4 tane mi? 4 tane bağlamak için mikser gibi bir şey kullanman gerek.

Bu kablo bir çift bağlamak için (bir sol, bir sağ) bu işini görür: Hosa Dual 1-4" TRS (M) - 1-4" TRS (M) Balanslı kablo 2 mt. CSS-202 Fiyatı & Özellikleri

Referans monitöre göre farklı bir kablo gerekebilir, bunlar ses kartından tek monitöre bağlanmak için, sonra o başlandığın monitör kendi çiftine kendisi bağlanıyor. Near-field yöntemi işte. Hangi monitörleri düşündüğünü yazarsan daha net yardımcı olurum.
Bir sol bir sağ bağlamayı düşünüyorum. Kendime ev ortamında yetecek kadar bir sistem kuracağım. Şuanlık bu ürünü düşünüyorum. https://www.hepsiburada.com/presonu...cift-p-HBV00000CJLJT?magaza=SesciBaba#reviews
Bu ürünü ses kartına bağlamak için ne gerekli olur acaba?

Bir sol bir sağ bağlamayı düşünüyorum. Kendime ev ortamında yetecek kadar bir sistem kuracağım. Şuanlık bu ürünü düşünüyorum. https://www.hepsiburada.com/presonu...cift-p-HBV00000CJLJT?magaza=SesciBaba#reviews
Bu ürünü ses kartına bağlamak için ne gerekli olur acaba?
Bu monitörleri UR22'ye bağlamanız için ;
1- İki ucu 1/4 inch jak tipi konnektöre sahip bir çift balanslı (TRS) kablo almanız ,
2- Bu kabloların bir ucunu UR22'nin analog out'larına , diğer ucunu da Eris'in balanslı (TRS) input'larına girmeniz ,
gerekir.

O aldığını iade et. TRS kablo gerek sana. Ses kartının sol ses çıkışını monitörün sol ses girişini, sağ ses çıkışını sağ ses grişini takacaksın. Sonra ikinci monitörü birinciye bağlayacaksın. 1/4" olacaklar ama, 3.5mm değil.

Hosa ya da Kirlin al işte. Burada her boysan bir sürü var: 1-4 TRS (M) -

Son düzenleme:
O aldığını iade et. TRS kablo gerek sana. Ses kartının sol ses çıkışını monitörün sol ses girişini, sağ ses çıkışını sağ ses grişini takacaksın. Sonra ikinci monitörü birinciye bağlayacaksın. 1/4" olacaklar ama, 3.5mm değil.

Hosa ya da Kirlin al işte. Burada her boysan bir sürü var: 1-4 TRS (M) -
Stokta 3mt lık var sadece en erken 1 ay sonra gelirmiş.Oneriniz üzerine presonus 3.5 aldım beraberinde gelen ücretsiz Pluginlerden bahsetmiştiniz onları nasıl elde ediyoruz

Geri