Ses kartından gelen sesi harici hoparlörden almak

Behringer UMC22 ses kartı aldım ve bilgisayara bağladım. Gitarı da bağladım, REAPER üzerinden kanal açıp bir şeyler çalmayı denedim. Gitar sinyali gidiyor, bilgisayarda görüyorum fakat ses alamıyorum.

Ses kartına direkt takabileceğim bir monitör hoparlörüm yok şu anda. Elimde Blackstar'ın ID Core 10 V3 amfisi var ve usb kablosuyla amfiyi bilgisayara baplayıp onu hoparlör olarak kullanıyorum. Ses kartından gelen sesi bu şekilde amfiden almak için ne yapmam lazım?

Behringer UMC22 ses kartı aldım ve bilgisayara bağladım. Gitarı da bağladım, REAPER üzerinden kanal açıp bir şeyler çalmayı denedim. Gitar sinyali gidiyor, bilgisayarda görüyorum fakat ses alamıyorum.

Ses kartına direkt takabileceğim bir monitör hoparlörüm yok şu anda. Elimde Blackstar'ın ID Core 10 V3 amfisi var ve usb kablosuyla amfiyi bilgisayara baplayıp onu hoparlör olarak kullanıyorum. Ses kartından gelen sesi bu şekilde amfiden almak için ne yapmam lazim
Ses kartinin öndeki 6.3lük kulaklik cikisina jak baglayip amfinin girisine bagla diger ucu.

Geri