Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

• Konuyu açan Konuyu açan SOAD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kaskate demiş ki:
omo-kirlenmek güzeldir reklamlarını seviyorum..hele reklamı seslendiren Çetin Tekindor yanlış hatırlamıyorsam cidden ayrı bir güzellik katıyor reklama..bu arada farkettiyseniz reklamların çoğunun seslendirilmesinde Okan Bayülgen yer alıyor
yav benim oğlum o sokak köpeğini eve alıcak bide yatağa yatırıp temiz havlularla silicek ha !Şöle alırım kenara köpeği sen bi git dolaş derim sora önce hanımla konuşurum nerde hata yaptık diye sonra çatana çatana çocuğa geçiririm.Ne demek yav kirlenmek güzelmiş fln böle iş mi olur hayret bişey ne saçma bu omo reklamları
Not:Hayvanlara bi garezim yok ama neden alayım sokakti pis,keneli hayvanı.Bu ürünü anne babalar alıyo biraz ciddiyet yav

Ben şu "ÇAK İSTEDİÐİN YERE" reklamlarına gıcığım. Bıktırdı yani ... Üst üste hep aynı reklam ! ÖFF .

Bi de FOX izliyorum, genelde hep gece TV başında olduğum için cıbıl cıbıl kadınlar beni ara , beni boya geyiği yapıyorlar yaa ... Üstelik insanı bıktıracak cinsten uzun sürüyor. PEH !

Ya tefal ütünün reklamı takıldı geçende gözüme... Hani kadın orda ütü yaparken ortalık buhardan sebep göz gözü görmüyor üç adet adam da bişiler izliyor televizyonda... Bence güzel reklam... Hele adamın biri kalkıp televizyon ekranındaki buharı silmesi facia 😀

Geri