İstanbul Sıfırdan düzenli prova alıp sahne alabileceğimiz cover grubu kurmak istiyorum

Merhaba 27 yaşındayım 5 senedir akustik gitar son 3 yıldır da elektro gitar çalıyorum ikisini beraber yürütüyorum diyebilirim teorik bilgim orta pratik bilgim iyi düzeyde. İstanbul’da düzenli sahne alabileceğimiz samimiyetten uzak olmayan keyifli bir şekilde vakit geçirip prova alabileceğim grup arkadaşları arıyorum.Aynı zamanda katılacak kişilerin enstrümanına hakim teorik bilgisi sıfır olmayan verdiğimiz parçaları çalışıp gerçekten hakkını verecek kişiler olması da önemli. Repertuara gelecek olursak hızlıca sahne almak açısından daha çok piyasada iyi bilinen Türkçe- Yabancı Rock , hard rock, alternatif rock , yeri geldi mi slow, pop, caz , funky çoğu tarza hitap edebilen bi grup olmasını temenni ediyorum .Trash sert metal grubu olmayacak. İlerleyen aşamalarda grup oturursa kendi şarkımızı da üretebiliriz tabi. Sonuç olarak buna ilgi duyan klayve, ritim gitar(elektro) , baterist, vokal arkadaşlar varsa memnuniyetle iletişime geçebiliriz numaramı da bırakıyorum
05354194696

Geri