Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

bu konser olayı için bi açıklama yapıyım.yapıldı mı bilmiyorum ama.daha önceki olaylara dayanarak söylüyorum.odtü vişnelik tesislerine en rahat gelişkızılay ya da ulustan odtü dolmuşuna binmek deildir.kızılaydan ya da ulustan yüzüncüyıl dolmuşuna binerseniz ve şoföre rica edersiniz sizi çok yakında indirir.odtü dolmuşuna binenler eskişehir yolu kapısında indirilir ve sürünür.keçiören-odtü güzergahındaki çift katlı otobüs de vişnelik yakınında indirir sizi.halka hizmet hakka hizmet.

harbiden serkan sordu dıye ıyıce kızdım ben... :evil:
neden bu kadar kucuk ki sınıf 64 yazısı???
ya da odtü ve ghost yazısı neden o kadar kocaman...
neyse... :evil: :!:

evet burak yıkacaz m.k.!!! :!: :twisted:

gbanes374 demiş ki:
harbiden serkan sordu dıye ıyıce kızdım ben... :evil:
neden bu kadar kucuk ki sınıf 64 yazısı???
ya da odtü ve ghost yazısı neden o kadar kocaman...
neyse... :evil: :!:

evet burak yıkacaz m.k.!!! :!: :twisted:

2 şeyi anlamıyorum,
1.si;
Bu olayda cidden mantıksız, gereksiz, saçma bir sebep olsa, benim buna müdahele ediceğimi neden düşünemiyorsun?
2.si;
64 Yazısı biraz daha büyük olsaydı ne olurdu o afişte. Yıllar sonra afişe baktığın zaman, "of ne güzel büyük yazılmış adımız" mı diyecektin, yoksa "biz bi konsere çıkmıştık Odtü'de, adımız afişe büyük yazılmıştı! :roll:" mı diyecektin?

Sadece önyargılı olmayın abi. Burak da bana aynı şeyi sordu, ama çok güzel bir dille sordu... Sadece sordu. Önyargı yapmadı 🙂 (Saolasın Burak 😀 ) Benim grup elemanım ama nedense böyle yapmadı....

Bak ben ne diycem yıllar sonra :twisted:
'' bi konser vermiştik odtüde zamanında afişde adlarımız küçücüktü ama sahnede hepimiz kocamandık'' ulan daha nası gaz verilir adama bilmem 😉

Takmayın beyler eğlenmenize bakın afişteki ada kafa yormak için daha çok erken 😀

sokarım afişe.derdim büyüklük,evet ama benim kaprisli bi adam oılmadığımı biliyonuz.sadece ortamlara kılım, bu kadar.benim derdim bi afişte yazılı olmak da diil.adımın duyulması da diil.sınıf 64e yapılan canımı sıktı o kadar.sınıf 64 elemanları memnunsa bana laf düşmez.vesselam.

Ulan amma afişmiş haaa... Bir dahaki konsere afiş, Word belgesinde yapılsın. Tüm grupların adı aynı yazı karakteriyle, aynı boyda, aynı renkte yazılsın da sorun olmasın.

Konsere gelmeyi çok istiyorum ama malum dersler 🙁 Bir etüd kaçamağı yapabilirsem orada olacağım mutlaka 😀 Şimdiden kolay gele Sınıf 64'lü kardeşler...

bütün odtü,başkent ve diğer üniversitelere ve çeşitli yerlere asılıyo,ama yurdum insanı aaa ne güzel afişmiş diyip ucundan tutup caaart yırttığı için devamlı surette tekrar asmak zorunda kalıyoruz

Geri