Satılık Sınırlı üretim Squier Affinity Telecaster ve Mooer GE150 prosesör

Takasa
Açık
Fiyat
13.500
Para Birimi
TL
Bu linkte Sahibinden ilanına ulaşabileceğiniz gitarım ve prosesörüm satıştadır. İlandaki açıklama:

Squier by Fender – Affinity Serisi – Telecaster (MiC) – Sınırlı üretim buz mavisi renginde

Gitarın çalımı fazlasıyla rahat. Fabrika çıkışı olarak klasik Tele’lere göre daha ince sap ve gövdeye sahip olması (gövde ince olunca hafif de oluyor) bir yana, elimdeyken Beyoğlu’nda bir lüthiye tarafından (özel olarak sorarsanız ismini söyleyebilirim) perdeleri üzerine tesviye işlemi yapılarak sapın kenarlarının daha pürüzsüz olması sağlandığı için çalımı aşırı rahat olan bir gitar. Bu fiyatlarda bu tip gitarlarda bulamayacağınız özellik işte bu perdelerin yumuşaklığı.

2022 Nisan’ından beri kullandığım gitar, kullanıldığını fazlasıyla belli ediyor. Boya kalkması, küçük çizikler gibi kozmetik kusurları var, resimlerde tek tek göstermeye çalıştım. Fakat hepsi tamamen kozmetik, ne çalıma ne de gitarın yapısının bütünlüğüne etki ediyor (kırık gibi şeyler yok).

Gitarın yanında kullandığım askıyı ve taşıma çantasını hediye edeceğim. Askının deri bağlantıları yıprandığı için birkaç delik açarak ve mumlu ip kullanarak sağlamlaştırdım, fakat mumlu ipleri sökmeden asıyı çıkarmak mümkün değil. Bir nevi askı kilidi alternatifi olabilir 😀 . Deri bağlantıları harici askının hiçbir sorunu yok ve piyasada bulunan standart naylon örgü askılardan çok daha rahat, dolgulu bir yapısı var. Taşıma çantası gitarı evinize götürmek için yeterli olacaktır. Herhangi bir darbeden korumasa da atmosferden ilişiğini kesme işlevi hala var.

Mooer - GE150 – Multi-efekt Prosesörü

MOOER GE150 prosesör piyasanın en uygun fiyatlı ve birçok modele nispeten basit pedallarından biri. Ev kullanımı için fazlasıyla uygun. Sahne için de ağır olan bir pedal platformuna sabitleme gibi işlemlerle hiç sorunsuz kullanılabilir (o kadar hafif ki uçuyor gidiyor 😀). Aletten gayet etkili tonlar alabiliyorsunuz, içinde birçok sound için yeterli efekt ve amfi simülasyonu var. Beraber almış olacağınız gitarla birlikte de dilediğiniz tonu yakalayabilirsiniz. Tek önerim, fabrikadan çıkma ton presetlerini kullanmayın; en azından benim gitarımla yıldızları barışmıyor, fakat kendiniz baştan başlayarak gayet başarılı soundlara ulaşabilirsiniz.

Eklediğim videodaki kayıtlar, bir sene önce prosesörün dandik bir hoparlöre bağlaması ve telefon ile bu sesin kaydedilmesi ile alınmıştır. Alacağınız ekipmanlarla nasıl sonuçlar alabildiğinizi göstermesi açısından umarım yararlı olur.

Ekipman ve gitarımı yükselteceğim için satıyorum, acildir. Herhangi bir sorunuz varsa ulaşabilirsiniz. Pazarlık gibi teklifleri özel olarak yaparsanız sevinirim.

Ekte ilgili ürünler ile ilgili fotoğraflar bulunmakta. Herhangi bir sorunuz varsa buyrunuz.

Dosyalar

• foto (4).webp
    foto (4).webp
    1.6 MB · Gösterim: 20
  • foto (1).webp
    foto (1).webp
    1.8 MB · Gösterim: 16
  • foto (2).webp
    foto (2).webp
    1.7 MB · Gösterim: 21
  • foto (3).webp
    foto (3).webp