Sizce hangi amfiyi almalıyım

Merhabalar öncelikle şunu söylemek istiyorum. Hali hazıra elimde Blackstar ID CORE 10 V2 var. Bu amfiyi satmayı düşünüyorum. Satıp v3 almak sizce mantıklı mıdır? Veya bunun yerine Line6 v20 alınabilir mi ? Beni aydınlatırsanız sevinirim. Gitarım squire tele

Son düzenleme:

hem genel hem sorduklarına özel tüm yorum ve inceleme link'leri .....

hem genel hem sorduklarına özel tüm yorum ve inceleme link'leri .....
Çoğu yazını okudum. Özellikle ID CORE TVP ve KTN50 ama hala ikisinden birini seçmek çok zor. Nasıl karar veririm bilmiyorum

ID:Core ve ID:TVP farklı seriler...
TVP ve Katana arasında yorumlarımda da belirttim, bilgisayar ile daha fazla kurcalarım dersen Katana, kutudan çıktığı gibi yardırsın takamam zırt pırt USB filan dersen TVP. Karar kriteri bu 🙂 .... veya TVP artık eski, olmuşken yeni nesil bir cihaz olsun dersen Katana.

ID:Core ve ID:TVP farklı seriler...
TVP ve Katana arasında yorumlarımda da belirttim, bilgisayar ile daha fazla kurcalarım dersen Katana, kutudan çıktığı gibi yardırsın takamam zırt pırt USB filan dersen TVP. Karar kriteri bu 🙂 .... veya TVP artık eski, olmuşken yeni nesil bir cihaz olsun dersen Katana.
Ahaha karıştırmışım kusura bakmayın. Anladım teşekkür ederim 🙂

bilgisayar ile daha fazla kurcalarım dersen Katana,
Üstada katılıyorum. Bununla beraber alıntıladığım alana bir ekleme yapabilirim. Ben Katana'yı App ile kullanıyorum. Bilgisayara Boss Tone Central üzerinden gerek amfinin yazılım güncellemesi gerekse efektlere atanacak pedallar(ve bunların ayarlanması) için ihtiyaç var. Yakın bir arkadaştan 2-3 saatliğine benim gibi bir laptop ödünç alıp tek seferde beğendiğiniz pedalları atıp güncellemeyi yapıp Katana Librarian ile devam edebilirsiniz. Ben Play storedan 8 dolara Katana Librarian uygulamasını satın aldım. Hem telefon hem de tabletle amfiye bağlayıp kalıcı ton atamalarımı yapabiliyorum kanallara. Yalnız amfiyi telefona bağlayıp App ile kullanmak için linkteki kabloya ihtiyaç var.

App : Katana Librarian - Google Play'de Uygulamalar

Kablo : HAMA 29099 1.8m USB 2.0 Kablo

Geri