Kocaeli Stüdyo, Beste, Kayıt, Single ve ötesi için bir grup kuralım!

Herkese merhaba;

Başlangıç merkezinin Kocaeli / İzmit olacağı bir grup toparlamak istiyorum. Kafamdaki düşüncelerin tümünü yazıya dökmeye kalksam yazı çok uzun olacaktır. Öncesinde tanışalım, bir buluşma ayarlayalım ve stüdyoda provaya girelim. Tarz olarak şu ya da bu diyemiyorum ama yer yer hafif yer yer sert rock tınılı, her kesim tarafından dinlenebilecek olan güzel müzikler üretebilmeyi istiyorum. Hali hazırda birçok beste benim elimde mevcut. Başka ve yeni besteler de yaparız. Bu senenin sonuna kadar ilk single'ımızı kaydetmiş oluruz diye düşünüyorum. Ondan sonrası için uzun uzun toplantılar elbette yapılacaktır. Aşağıya telegram adımı da bırakacağım isteyenler kolaylıkla ulaşabilir. Gruba söz yazarı, besteci ve elektro lead gitar & akustik gitar çalan biri olarak katkıda bulunacağım. Orta yaşlara yakın sayılırım. 2000 senesinden beri gitar çalarım. Her geçen gün deneyim kazanmaya devam ediyorum. Sıklıkla dinlediğim bilinen isimler arasında; Eric Clapton, George Benson, Nev, Kıraç, Haluk Levent, Feridun Düzağaç, Flört, Adamlar, Teoman gibi isimler var. Evrensel, kalıcı ve güzel müzikler üretebilmek umuduyla...

Grupta olmalı dediğim enstrümanlar:
Elektro gitar (2 kişi)
Akustik gitar
Bas gitar
Davul
Klavye
Üflemeli ve yaylı çalgılar
Vokal & Geri vokal (Tercihen kadın)

Telegram: @jerry_geronimo
Whatsapp: 0533 034 41 22

Geri