Sütlü Kakao

Çok sağolun.
Umarım herkes iyidir ve işler yolundadır.

Şu anda keyfim yerinde.
Onbaşı olmuşum. Şafak da 120. Daha ne isterim ki...
Hepinizi öpüyorum 🙂

MG

selamlar, gitar kadrosundaki boşluğu doldurduğum halde hiç yazmadım buraya hala 🙂 sevgili Murat en kısa zamanda tezkeresini alır diye duacıyız hepimiz 🙂

Vokalde de Kedi grubundan tanıdığımız Emre ile şu an Kakao devam ediyor ve eğleniyoruz bolca 🙂 dinlemeyen görmeyen kaldıysa eğer, bu gece Kakao Overall'da sahne alacak mutlaka bekliyoruz herkesi.

sevgiler.

resim001ya4.jpg

16. Mekanize Tugay Komutanlığı Diyarbakır Bilgekışla'da yazıcı görevine atanan Murat GÜLERSOY abimizin , gitaristimizin ilk fotoğrafı..

Hayırlı Teskereler Murat Abi

Yukarıdaki arkadaşlara çok selam ve sevgilerimi gönderiyorum.
Geri sayım devam ediyor. 109 kaldı.
Özledim herkesi.

Sevgiler
P.Onb.MG

kakao-afis_5_k2.jpg

Bizi hala dinlemeyen kaldı mııı 😱 ?

Salı akşamı Overall'a gelmeyen kaldı mıııı 8O ?

filipss, en kısa zamanda yeziyle bekliyoruz, galiba bi siz kalmışsınız 😛

Ben gelemedim ya sabahın 7 sinde dersim var üzgünüm efenim.İnsan sormadan edemiyor neden uyumak zorundayız?Gönül istiyor sabah 5 e kadar alkol iç 6 ya kadar çorba iç sonra hiçbirşey olmamış gibi okula git peah.

saat 03:48 bende daha yeni geldim çorba da yok 😀 neyse bu akşam yani çarşamba saat 20:00 suularında konur sokak daki çizmeli kedi isimli barda sahne alıyoruz haberiniz ola bak bu erken saat işte bekleriz iş güç ders sahibi arkadaşlarımızı 🙂

dün gece olay mahalinde bizzat bulundum. keyifli bi grupmuşsunuz vesselam. daha keyifli günlerde, daha kalabalık ve eğlenceli kitlelere çalıyor olmak dileğiyle sevgilerimi şeederim. görüşmek üzere derim bi'de...

Geri