İzmir Türkçe/Yabancı Rock/Metal Grubu

Herkese selamlar. Her ne kadar kendimi Djent/Metalcore türlerine ait hissetsemde artık “tür” kavramını ortadan kaldırıp birkaç kişiyle beraber çalıp eğlenmek istiyorum. Amacım hem grup ortamına ayak uydurup, keyifli vakit geçirmek. Belki kayıt bile alabiliriz. Davulcu, gitarist, bassçı ne çalıyorsanız yazabilirsiniz. Balçova’da yaşayan bir öğrenciyim. Civarda bildiğiniz stüdyo varsa gidip gelirim çok sıkıntı değil. Önemli olan kafa yapılarımızın uyuşması benim için. Rock gruplarına tamamen yabancıyım onu belirteyim. Türkçe şarkı zaten dinlemem. Ama önerdiğiniz bir şarkı varsa ve çalmak isterseniz belirtmeniz yeterli. Ne çalacağımıza zaten ortak karar veririz. Tek kriterim; bana Tarkan, Serdar Ortaç, Duman gibi fazlasıyla popüler kültürün etkisinde olan gruplarla gelmemeniz. Önyargım kesinlikle yok yanlış anlaşılmasın. Ama bu konuda çok netim. Yaş aralığı çok önemli değil ama 18 yaşından büyük olursanız iyi olur. Müzik teorisi ve nota bilmiyorum. Ama temel atmama yardımcı olursanız tabiki mutlu olurum. Aşağıya kendi yaptığım bir cover bırakıyorum. Ne seviyede olduğumu az çok anlarsınız. İletişim kurmak isterseniz bana bu forum üzerinden mesaj atmanız yeterli.

Geri