Türk Alternatif Rock'ın Yükselen Sesi: Sentetikbenmermi

Selamlar,

sentetikbenmermi'nin son şarkısı 'Düzenden Kaçılmaz', sistemin baskısı altında ezilen insanların hikayesini anlatıyor. Türk rock müziği ve alternatif rock sevenler için ideal. Bu şarkıda elektro gitar, bas gitar, akustik gitar ve synthesizer melodileri kullanıldı. Modern toplumun zorluklarını ve varoluşsal mücadeleleri konu alıyor. #TürkçeRock #AlternatifRock #PsychedelicRock #IndieMüzik#YeniTürkŞarkıları #SistemEleştirisi #VaroluşsalMüzik #RockMüzik #AlternatifMüzik#IndieRock #MüzikSeverler #YeniŞarkılar2024

Adım Ali Can CANER kendi başıma odamda yapmış olduğum ve yapacak olduğum şarkılarımı ve coverlarımı paylaştığım bir youtube kanalım var.
https://www.youtube.com/@sentetikbenmermi kanalımın link bu şekilde.
Son yapmış olup paylaştığım video toplamda 5-6 saat sürdü. Tek başıma bu kadar şeyle uğraşmak yorucu oluyor tabii ama bir o kadar da beni motive ediyor. Yapacaklarımın ardı arkası kesilmeyecek adımlarımı her geçen gün adım adım ve yavaş yavaş atacağım. Türk Rock camiasına kendi şarkılarımla yeni soluklar getireceğim. Şimdiden ufakta olsa desteklerinizi bekliyorum. Zaman içerisinde büyeyeceğimi öngörüyorum.

Desteklerinizi bekliyorum sevgiyle kalın...

Geri