Tansiyon 12.8

Tansiyon Grubunun davulcusu olarak tek birsey istiyorum.Benimle belki sorunlu olabilirsini.Bélki sevmeye bilir,hareketlerimi begenmeye bilir,agrasif oldugumu düsüne bilirsiniz.Ama yapmıs oldugumuz müzigin sonucunun bu olduguna inanmıyorum elbette olacakdır grub üyelerinin icinde takısmalar veya dısarıdan birilerinin grup üyeleriyle zıtlıkları ama bunu TAnsiyon 12.8 genellemesi icinde degilde kişiye karsı kullanın bunu halletmenin tek yoluda ö.m.Tansiyon 12,8 Baslıgında sadece grubla ilgili iyi veya kötü yorumların yapılmasını istiyorum egerki bunu siz kabul etmeyip burada yok tansiyon grubu yükseklerde ucuyor,tansiyon grubu sunun bunun destegiyle buralarda gibi yorumlar yapacaksanız ben baslıgı sildire bilirim.tek temellim Tüm amatör grupların belli bir seviye altında toplanması egerki gercekden bir sorun var ise bunu klavyede bulunan bir kac tusla degil.Yüzyüze acık ve net konusun.benim icin metal,punk,ska,pop vs fark etmes sonucda sizlerin gecdiginiz yerden bizler bizlerin gectigi yerden sizlerde gectiniz ve Tansiyon 12,8 grubunun emegi 1 aylık bir emek degil tansiyon 12,8 1 aylık bir grupda degil.Birseyleri kanıtlamıs ve buralara kadar gelmis bir grup olduguna inanıyorum.müzigimize saygı duymuyorsanız kisiligimize azda olsa saygı duyarak bunları cözmelisiniz.Gücümüzün yettigi kadar amatör grupların arkasında olacagız sonuna kadar Tansiyon 12,8 olarak

saygılar

Melih_Thomas demiş ki:
sercan seviye düşürüp düşürmemeyi boşverde artık etrafındakilere bok atmayı bırak... bizim forumdaki seviyenide biliyoruz 'haddinizi bilin ' gibi.ama bu şekilde giderse tavırların piyasada iyi şeyler olmaz senin için...
ne güzel şeyler. tabi bunları senin söylemen daha da güzel.....(önümüze bakalım başkasının forumlarında kişisel olaylarımızı gündeme getirmeyelim msn veya ö.m. denen bişey var magnum opus ) artık bu tartışmanın bitmesi gerekir boşuna forumunuzu kirletiosunuzz herkes kendi önüne baksın kimse kimseye bok atarak bi yere gelemz tansiyonun davulcusu kötü çalıo die kimse ii çlıo olmaz yada o ii çalıo die kimse kötü davulcu olmazz TANSİYON GRUBUNADA BAŞARILAR DİORUM...

eyvallah kardesim saolasın...

simdilik konser nigde , edirne , kırıkkale gibi yerlerde gözüküyor görüsmeler bittiginde tam olarak forumdan bilgi alabileceksiniz

saygılar :roll:

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

arkadaşlar mükemmelsiniz süpersiniz ya dicek laf yok cumartesi konserdede süperdiniz yerimizde duramadık umarım daha ii yerlerde görürüz sizi başarılar!!!

öyle büyük şeyler istemiyoruz...dip e falan çıkında eğlenelim biz bize pogo yapalım...oraya gitmek bi dert giriş bi dert alkol bi dert herşeyi dert...yaş sorunu yaşıyo millet...büyük organizasyonları sevmiyorum a.!

fatih,serhay,atakan...
abi bulunduğunuz yolda dewam edersiniz işallah...çilekeş konserine gelemedim gelmeyi cok istiyordum...birdahakine artık...

kolay gelsin başarılar...

serhat ne deli kafa üstü düştün konserde öle la 😀
Ön taraflarda gamzeyi iyi dövmüşler iyi olmuş bütün gece dua ettim 😛

Geri