Tansiyon 12.8

Evet arkadaslar programin akisini hemen yazayim

ÇİLEKEŞ & Tansiyon 12,8 İLE YAZA VEDA PARTİSİ

Yazın songünlerinde tatile veda ederken Amatör Rock Grupları, DJ SHOW ve Çeşitli Sürprizler ile ÇİLEKEŞ & Tansiyon 12,8 Konserinin yer alacağı YAZA VEDA PARTİSİ ile eğlenceye doyacaksınız...

PARTİ AKIŞI
14.30 Amatör Rock Grupları, DJ Parti ve Sürprizler
19.00 TANSİYON 12.8
20.00 ÇİLEKEŞ KONSERİ

NOT: Çilekeş & Tansiyon 12,8 Konseri öncesinde sahne alacak Alt Rock Gruplanırı aranıyor.

Son Başvuru: 20 Eylül 2006
Başvuru Tel:
Fatih = 0 544 668 41 44
Cengiz = 0 536 248 22 99

Not : son 5 grup aranmakdadır.

hic bir sey anlamadim herkes birbirini ovuyor ama ortada somut bisey goremedim neyse kolay gelsin..Calismak lazim muzik dinlemek lazim sanirim dumanla athenayla bitmez bu is bence...

Canim arkadasim caliyorsunuz demedim mantiginiz gidis hattiniz o dedim ki daha da kotusunu yapiyormussunuz boylece bunu ogrenmis oldum bilmem farkettin mi ama sizin yasinizdaki butun gruplar muse-new born calio biraz farklilik getirin bence bi de muzik yapmanin tam olarak ne oldugunu biraz daha dusunup anlamani tavsiye ediyorum...Ben sana dumandan athena'dan kurtul dedigimde buyuk bir hizla biz onlari calmiyoruz dedigine gore etkilesimden haberin yok demektir ikincisi doublu cross olayi 1970lerde kaldi 😉 kolay gelsin...

canlarim benim anatolia sahnesine mi gelecem cilekesle 5 yil once sen davula vurmayi bilmiyoken ben sahnedeydim kendilerine sorarsin olmadi ok? Ayrica niye kotu elestri kaldiramiyorsun herkes super derse gelisemezsin bunu unutma fevri davranmana hic gerek yok dikkat et bak mesajlara bak kimin ezik oldugunu anlayacaksindir,burasi bu grubun forumu yapilan islere insanlar yorum(iyi/kotu) yapsinlar diye kurulmus bir platform eger sen burdaki kotu elestirileri kaldiramayip saldiracaksan beence sen mesaj atip kendi grubuna antipati toplama www.myspace.com/durakband bu isler yasla olmuyor kardesim kolay gelsin iyi calismalar.

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
Evet arkadaslar programin akisini hemen yazayim

ÇİLEKEŞ & Tansiyon 12,8 İLE YAZA VEDA PARTİSİ

Yazın songünlerinde tatile veda ederken Amatör Rock Grupları, DJ SHOW ve Çeşitli Sürprizler ile ÇİLEKEŞ & Tansiyon 12,8 Konserinin yer alacağı YAZA VEDA PARTİSİ ile eğlenceye doyacaksınız...

PARTİ AKIŞI
14.30 Amatör Rock Grupları, DJ Parti ve Sürprizler
19.00 TANSİYON 12.8
20.00 ÇİLEKEŞ KONSERİ

NOT: Çilekeş & Tansiyon 12,8 Konseri öncesinde sahne alacak Alt Rock Gruplanırı aranıyor. [/i]

Benim anlamadığım şey Tansiyon amatör grup değil mi. Değilse ne yaptıda amatörlükten profesyonelliğe çıktı, söyleyinde bizde yapalım.

Tansiyonun yaptığı şey sadece tansiyon olmak, başka birşey olmamak. amatörlükten prof luğa geçiş çok ince bir çizgidir. Bunu ancak beyinle ve tek düşünce ile geçersin. Bir de kullandığın ekipmanın ne kadar iyi olursa olsun seni belli bir noktaya getirir ve o noktayı aşamazsın aşmak istersen senden önce yapılanları inceleyip daha farklı ne yaparım sorusuna cevap ararsın ve görürsünki sadece takipçisin. Unutmayın ki takip edersen hep ikinci olursun. Tansiyon olarak bizi takip edecek kitle yarattık

lichking23 demiş ki:
Benim anlamadığım şey Tansiyon amatör grup değil mi. Değilse ne yaptıda amatörlükten profesyonelliğe çıktı, söyleyinde bizde yapalım.

yaptığımız tek şey millete ne yaptınızda böyle oldu diye sormak yerine kendi yolumuzu çizip herkesin gösterdiği uğraştan daha fazlasını göstermemizdir!?!?!

tansiyon bi ... yapmadi arkadasim bu teklif bana 3 kere geldi 3undede reddettim bu is nedir konsere cikartirlar ki amator gruplarin cikma ihtimali daha yuksektir cunku heveslilerdir arkadaslari gelir konserlere dolar anladin mi? icin rahat olsun profesyonel olmak demek sadece RESMİ OLARAK albüm sahibi olmak ya da yaptigin isten hayatini idame ettirebilecek kadar para kazanmaktir...ekipman mi? kurt cobaine bak istersen bi tek gitari vardir bi tane de pedal 😀 guldurmeyin insani isinize bakin hepiniz...

Çok ilginç insan ekipmanlarla prof oluo, turkrcokda öle insanlar varki ekipmanını satsa araba falan alır, ayrıca Tansiyon grubunun kendine alt grup araması bence diğer gruplara hakarettir. Albümünüzün çıkacağı zamanı sabırsızlıkla bekliyorum, iişallah başarılı olursunuz.

ayrıca o konserde benm bildiim enterprise çıkıo wede çok dehşet çalıolar iron mad iced earth faln çalıo yanii orda heavy metal atarlar ama nese işte ben tansiyonu dinlemiştim if te açıkçası hiç beğenmemiştim

Duyduğuma göre çilekeş konserinin organizatörleri kendini aşmış amatör gruplara 100er bilet vermiş satanı alt grup yapıomuş? Bar Politikası artk Anatolia ya kadar geldiyse yuh demek istiyorum...

Onu bizim forumda tartismaya almiyacaksınız arkadaslar anatolianın sahibiyle konusacaksınız.Ayrıca satan alt grup filan diye bir konu yok.100 bilet satabilen cıkıyormus konsere bunların bizim grupla bir ilgisi alakası yok sadece bize söylenilen ''Cilekesle aynı sahneyi paylasmak istermisiniz'' Bizde evet dedik okadar.Organizatörler 100 bilet demis filan onlarla bizim herangi bir bagımız yok.ayrıca istediginiz bir tartısma ortamı yaratmak ise Ö.M yoluyla Msn adresi isteyin gerekeni yaparız..

Geri