Tüm Pedalları Satıp Prosesör Almak

axe fx ler bayağı güzel duruyor prosesör değil ama araştırmanı tavsiye ederim 2. elleri 2000den fazla olması lazım, sahneye taşımak da zor olabilir ama aklında bulunsun

Evet aslında "hd500 gibi ayakla kontrol söz konusu değil, midi controller bağlamamız gerekir" yazmam gerekirmiş editleyemiyorum da 🙂 Piyasadaki prosesörlerin en iyisi diyelim o zaman 🙂)

Bence durum ihtiyaca göre değişir..İşten yorugun ve geç gelip pedalları kurmak gözünde büyüyorsa prosesöre geçebilirsin..

Dostum. Boss gt 10 sahibiyim, Pod hd kullanan arkadaşlarımla aynı sahneyi tatmışlığım, kullanmışlığım var, ve şahsi fikrim şudur ki malesef o dijitallik tuşene yansıyor, tonal olarak iyi bir şey duyurabiliyorsun ama çalım hissi olarak malesef bu ne lan ? modundasın. g system olmadıkça dijitalden uzak dur derim, Analog dana antrikot ise, prosesörler hindi etidir. Aradaki fark bu kadar bariz. Ama şöyle bir durum var ki geçmek üzereyim, Guitar rig kontroller 3 ve yazılım olarak 5 sürümünü kullanırsan, sahne olsun, kayıt olsun, çalım hissi olsun analog pedalları aratmıyor. inan evde çalışırken boss gt 10 un sadece usb arabirim ve wah pedalı olarak kullanıyorum. Yazılımsal programlar gerçekten çok başarılı. Ama dijital mi analog mu dersen, sakın dijitale geçmek gibi bir hata yapma.

Bence analog setup + amfi taşımaya değmeyecek işler için kenarda bulunacak bir pod hd, oradan oraya esnaf işi taşıyacaksın.
O açıdan büyük rahatlık, analog yerini bence de hiç birşey tutamaz

Analog setup ton olarak iyidir. Bunun dışında prosesorler her yönden avantajlıdir. Analogun cok faZla negatif yanı var. Cok pahalılar, cok yer kaplıyorlar, surekli ayar yapmakla uğraşıyorsun, ton yelpazen kısıtlı, surekli setup için pedal arayışı içindesin, yakaladıgin tonu kaydetemezsin, Hazır presentler yoktur ve yeni tonlar için ornek olacak present yoktur, suan aklıma gelenler bunlar belki diğer arkadaşlarda eklerler.
Eve geldin, gitarini alirsin. Prosesorunu anfini acarsin ve sevdigin presenti acarsin ve keyifle calarsin. Bircok kisi sahnede prosesor kullaniyor. Bu cihazlar kötü degillir, kendi tarzda tonlari var, hoşunuza gider veya gitmez. Butun site bile boss ds1, blues blues drive, ibnez ts gibi benzer driver pedallari bile şunun tonu daha guzel bunun tonu daha guzel diye tartışiyoruz.
Prosesorler basit ve kaliteli sistemlerdir. Suan lambalı versiyonları ile daha da guzeldir.
Senin kararini destekliyorum.

Son düzenleme:

Geri